موضوع: ویروس (Virus)
نمايش پست تنها
قديمي August 21st, 2007, 18:45   #23
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
Angry ویروس sxs.exe و autorun.inf ------ لطفا کمک کنید.

0

سلام دوستان.

یک مدتی هست که کامپیوترم به ویروس sxs.exe و autorun.inf آلوده شده.

خرابیهای این ویروس که واقعا کشنده هست :

1- این 2 ویروس به صورت Hidden هستند.
---------------
2- در پنجره Folder Option نمیتوان گزینه Show Hidden Files رو تیک زد.... چون خود ویروس هم Hidden هست.
------------
3- این دو ویروس فقط در مسیر های اصلی درایو ها (به جز درایوی که در آن ویندوز نصب هست) وجود دارد.
---------------
4- وقتی به اینترنت وصل میشم یک سایت چینی , ژاپنی عجیب غریب باز میکنه.!
-------------
5- با نرم افزارهای Anti Virus مثل Kaspersky و NOD32 شناخته نمیشه که بشه از بینش برد.
-------------
6- فقط یک راه برای مشاهده این ویروس وجود داره و اون هم اینه که از طریق نرم افزارهایی که قابلیت نمایش فایلهای Hidden رو دارن (مثل Nero) اونو دید..........ولی نمیشه اونو پاک کرد.... یعنی وقتی Delete رو میزنم چند ثانیه بعد دوباره همون فایلها رو درست میکنه.
-----------
7- وقتی ویندوز جدید نصب میکنی , برای اولین بار که بخواهی وارد درایوها (به جز درایو نصب ویندوز) با دابل کلیک وارد نمیشه و باید با راست کلیک روی درایو و زدن Open وارد درایو بشی.....{بعد از یک بار Restart کردن ویندوز با دابل کلیک وارد درایو میشه.}

و احتمالا مشکلات زیاد دیگری که من هنوز از اون بی خبرم.
-------------------------------------
خلاصه سرتون رو درد نیارم ........ این ویروس عوضی حسابی گند زده به اعصاب و سرعت کامپیوترم.
-----------------------------
یکبار تونستم این ویروس رو با استفاده از NC به این صورت از بین ببرم :
قبل از نصب ویندوز تو NC (چون میشه همه فایلها رو تو NC خیلی راحت حذف و انتقال داد) فایلها رو از مسیر درایوهای الوده حذف کردم و بعد از Restart بدون اینکه وارد ویندوز قبلی بشم سریعآ ویندوز جدید نصب کردم. و تا یک مدتی حدود یک ماه کامیپیوترم ویروس نداشت.

ولی دوباره نمیدونم از کجا پیداش شده و همون مشکلات بالا رو دارم.

از دوستان کسی کامپیوترش به این ویروس آلوده هست یا خیر ؟

چجوری میشه این ویروس رو واسه همیشه از بین برد ؟! این ویروس از اینترنت وارد کامپیوتر شده یا از فایلهایی که روی خود کامیپوتر هست آلوده شده ؟!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ممنون میشم کمکم کنید...... هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
شاد باشید.