نمايش پست تنها
قديمي December 20th, 2010, 14:50   #69
m.rezaee
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 5,827 بار در 1,477 پست
m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به m.rezaee
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله gold24 نمايش نوشته ها
با سلام
مبنای محاسبات غلط است در صورتی دورست بود که موارد بالا ایزوله بود سوخت.برق.نان. اساس تولید و خدمات در کشور را نشکیل میدهند من دیروز مسیری که کرایه ان 1700 تومان بود با خجالت 2500 تومان دادم(طول مسیر 70 کیلومتر است)

قرار است حداقل دوبرابر یارانه نقدی را از من شما بگیرند 80 هزار دادند 160 می خواهند همان خانواده با در امد 600 و یارانه ماهی 160 هزار اگر بخواهد با وضع قبلی زندگی کند یک میلیون تومان حداقل نیازمند است تمام اینها داستان استhttp://www.tabnak.ir/fa/news/136953/...دي-نژاد
توكلي در ادامه، لازمه اجراي صحيح برنامه هاي بلند مدت را سلامت سيسم دانست و در تشريح ضرورت پالايش سيستم حكومتي از فساد، از تعلل در برخورد با فساد در دولت مدعي مبارزه با فساد انتقاد كرد و با اشاره به پرونده مهمي كه رئيس قوه قضائيه شخصاً پيگيري مي‌كنند، گفت وقتي متهم اين پرونده در اين دولت به معاونت رئيس‌جمهور منصوب مي شود، دانه درشتي كه در اين پرونده متهم است ...
بله من همه اینا رو میدونم فقط از خبر انلاین نقل قول کردم
m.rezaee آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از m.rezaee: