نمايش پست تنها
قديمي January 16th, 2009, 23:51   #59
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Oops نمايش نوشته ها
این شخص از طریق صفحه یاهو داشت با من چت میکرد نه از طریق مسنجر پس ارسال فایل برای اون و در آوردن آی پی اون مقدور نبود برای اینکه بشه آی پیشو به دست آورد ریسک کردم و آي پی خودمو براش فرستادم تا روش کلیک کنه و بتونم آی پیشو بگیرم ولی اون زرنگ بود و روی آی پی من کلیک نکرد در نهایت هم رفت پایین و الان آن نیست.

یک مساله آی پی اون شخص اگه از طریق دایال آپ بالا اومده باشه به کارت نمیاد چون به محض اینکه این شخص دیسکانکت شه یکی دیگه از همون آی اس پی با آی پی اون بالا میاد و در نهایت جز سر درگمی برای شما چیزی نمیمونه.
اگه ای دی اس ال هم داشته باشه به شرطی آی پی اون به کارت میاد که استاتیک باشه نه داینامیک . در صورتی که داینامیک باشه میشه همون داستان بالا و نمیشه بهش دست یافت .

متاسفم دوست من .
ولی بهترین کار اینه که شما کامپیوترت و ریفرش کنی .

موفق و شاد باشید.
بعید می دونم ادم زرنگی بوده باشه آخه خودش اول پی ام داد و گفت ایدیش هک شده بیچاره شده و ... بعد گفت پسورد حساب ریل در فیبو تو بده گفتم فیبو ندارم گفت تو که فیبو داشتی جالبه من تاحالا با جناب درزی بیشتر از کارهای ماهنامه چت نکرده بودم _این سوتیه دوم_ بعد که هی از این متا به اون متا کرد _سوم_ بعدم برای دلیلش گفت که سیستمی درست کرده که فقط روی حساب ریل خاصی جواب میده جالبه 4 تا متا رو هم گفتم اول گفت نه بعد گفت چرا میشه _چهارم_
بعد من اومدم در سرمایه تاپیک را دیدم و به این آیدی گفتم حسابتون هم هک شده؟ گفت نه _پنجم_
اینجا من سوتی دادم و پست جناب درزی رو براش کپی کردم و ایشون فهمیده برای همین جواب نمیده دیگه اینکه بهتون شک کرده رو پای زرنگیش نزارین.
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از blue_dream_1983: