نمايش پست تنها
قديمي December 11th, 2007, 12:50   #31
pejman-m
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 92 بار در 62 پست
pejman-m (سطح 0)
0

سلام،
من تا جایی که میدونم تریلینگ استاپ(اگه منظور به صورت دستی نباشه،مثل سیستم ntd ) ربطی به online بودن یا نبودن نداره.
ضمنا من خیلی خیلی بعید میدونم که متاتریدر همچین حجمی رو مصرف کنه،بلکه خیلی پایینتره. برای امتحانش فقط متا رو باز کنید و بعد از 1 ساعت تو قسمت status کانکشن کامپیوتر ببینید چقدر حجم جابجا شده.
دست آخر،چرا یه adsl ،64k نامحدود نمیگیرید؟(اکثر افراد وقتی علاوه بر کارت اینترنتی که میخرند؛هزینه اشغال خط مخابرات رو هم حساب کنند میبینند که از یه adsl نامحدود بیشتر میشه.ضمن اینکه خط هم اشغاله)
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله nabeghe نمايش نوشته ها
سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.
pejman-m آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از pejman-m: