نمايش پست تنها
قديمي June 8th, 2009, 12:18   #1543
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
خیلی جالبه، واقعاً جالبه، یه نفر نظرات خودش رو بگه بقیه نتونند حرفی بزنند، بله اگر به من هم اجازه داده می شد تاپیک خودم رو باز کنم حرف شما درست ولی اجازه داده نمی شه، جناب اقبالی احترامشون سر جا ولی ایشون قصد داشتند که به حمایت و طرفداری از کاندیدای خودشون آمار و ارقام رو ارائه بدهند که این کار به هیچ عنوان قابل قبول نیست. ایشون قصد داشتند یک نفر رو خراب کنند و در مقابل یک نفر رو بالا بکشند، اگر ایشون بی طرف بود می شد قبول کرد ولی ایشون به هیچ عنوان بی طرف نبود، من با نظر ایشون صد در صد مخالف بودم و نظرم رو گفتند ایشون هم می تونستند نظر خودشون رو بگویند.

یا همه صحبت می کنند یا هیچ کس، اگر جناب اقبالی می تونه حرفش رو بزنه پس من هم می تونم.
خوشحالم و خیلی خوشحالم ...از اینکه کسی بغیر من هم به این موضوع معترضه...از اینکه فردی دیگه هم به این موضوع اشاره میکنه و براش مهمه...از اینکه فقط به به چه چه دیگران نمیکنه و انتقاد درستش رو میکنه حتی اگردوستش ناراحت بشه و افراد بعضا احساساتی و بعضا از اب گل الود ماهیگیر،بهش تهمت بزنند که حق دوستی رو نگه نداشتی.

درود بر شرافتت که امروزه خیلی کم پیدا میشه و خیلی ها برای ناراحت نشدن دوستشون یا رسیدن نفعی بهشون ازش دست کشیدن.

با احترام

کلاید
تشکر کننده از clyde_barrow: