نمايش پست تنها
قديمي June 8th, 2009, 12:07   #1541
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
خیلی جالبه، واقعاً جالبه، یه نفر نظرات خودش رو بگه بقیه نتونند حرفی بزنند، بله اگر به من هم اجازه داده می شد تاپیک خودم رو باز کنم حرف شما درست ولی اجازه داده نمی شه، جناب اقبالی احترامشون سر جا ولی ایشون قصد داشتند که به حمایت و طرفداری از کاندیدای خودشون آمار و ارقام رو ارائه بدهند که این کار به هیچ عنوان قابل قبول نیست. ایشون قصد داشتند یک نفر رو خراب کنند و در مقابل یک نفر رو بالا بکشند، اگر ایشون بی طرف بود می شد قبول کرد ولی ایشون به هیچ عنوان بی طرف نبود، من با نظر ایشون صد در صد مخالف بودم و نظرم رو گفتند ایشون هم می تونستند نظر خودشون رو بگویند.

یا همه صحبت می کنند یا هیچ کس، اگر جناب اقبالی می تونه حرفش رو بزنه پس من هم می تونم.
سلام

جناب lastnight19 بنده متوجه فرمایش شما نشدم.قسمت قرمز رنگ رو میگم یعنی شما میخواستید تاپیک بزنید

آمار ارائه بدید بهتون اجازه داده نشده؟

در ادامه در قسمت آبی شما با چه بخش از صحبتهای آقای اقبالی مخالف بودید؟ارائه آمارهایی که هنوز ما منتظرش

هستیم؟چون بنده نه سیاسی هستم نه ازش سر در میارم ،خواهشاً جواب همین دو سوال رو بدید

آقا رضای عزیز

اینکه نشد یکی امده میگه به غیرتم برخورده میخواهم آمار ارائه بدم آمار که رو شد بقیه بیان نظر بدن تاپیک رو به حاشیه

بکشونن بعد شما بیای در اون تاپیک رو ببندی.بنده معلوم هم نیست رای بدم چه برسه به اینکه هوادار شخص خاصی

باشم.چرا باید چوب ندونم کاری یک عده خاص رو بخورم

خواهشاً پست بنده رو بی پاسخ نگذارید.

با تشکر

آخرین ويرايش توسط وحید سلیمانی در June 8th, 2009 و ساعت 12:11 دليل: مشخص کردن رنگ
وحید سلیمانی آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از وحید سلیمانی: