نمايش پست تنها
قديمي September 24th, 2008, 14:32   #11
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

با سلام خدمت آقا رضای عزیز
صحبتی که میخوام با دوستان در میان بذارم نظر شخصی بنده ست و هر تصمیمی که توسط جمع گرفته بشه بنده هم تابع اون خواهم بود.
من با بستن پوزیشن در 24 ساعت به چند دلیل مخالفم:
دلیل اول اینکه یکی از مهمترین اصول که همانا گسترش سود است زیر پا گذاشته میشود. به صرف اینکه کسی پوزیشن بدون استاپ ضرر ده دارد و ممکن است در دو یا سه روز روند معکوس گردیده و پوزیشن او وارد سود شود (طبق قانون احتمالات به همان میزان ممکن است فرد مورد نظر مارجین کال شود) نباید دیگران را از گسترش پوزیشن سود ده محروم کرد.
دومین ایراد دیگری که بر این کار میشه گرفت ، گرفتار کردن شرکت کنندگان در مسئله اور ترید است. من فکر میکنم چهار پوزیشن با استاپ مشخص در طول چهار هفته خیلی بهتر از هشتاد پوزیشنه (اگر به طور میانگین برای هر روز چهار پوزیشن در نظر بگیریم.) .
ممکن است کسانی باشند که برای شکار یک موقعیت خوب (طبق سیستم معاملاتی شان ) چند روز صبر کنند و بعد از اون چند روز دیگر پوزیشن باز داشته باشند. تکلیف چیست؟

ارادتمند همه دوستان