نمايش پست تنها
قديمي June 26th, 2008, 11:49   #28
LionHeart
Senior Member

LionHeart's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران - امامت
تشکر از ايشان: 2,834 بار در 860 پست
LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به LionHeart
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HardyLaity نمايش نوشته ها
۱ - اگر درست یادم مونده باشه این سری از وین مدمها چیپستشون لوسنته از راهنمای زیر استفاده کن

https://help.ubuntu.com/community/Di...emHowto/Lucent

توضیح اینکه همونطور که از اسمشون پیداست این مودمها برای ویندوز طراحی شده اند برای همین نصبشون یکم قلق داره

۲ - system > pereferences > screen resolution

۳ - من معمولا برای کارام از اپن آفیس استفاده میکنم البته تفاوتی نداره برای نصب اینجور پکیجها از system > adminstration > synaptic package manager خیلی راحت میتونید سرچ و نصب کنید

نباید مشکلی وجود داشته باشه فقط روی یه ‍پارتسن ۲ تا را نمیتونید نصب کنید ولی تقدم تاخری وجود نداره

من ندیدم که اوبونتو بعد از نصب اجرا نشه

شما باید دقت داشته باشید که هنگام نصب به اون میزانی که اعلام میشه یا انتخاب میکنید ( مثلا ۵ گیگابایت ) فضای خالی داشته باشید اوبونتو اون قسمت رو کاملا جدا میکنه و یه پارتیشن جدید با فرمت خودش میسازه ( ext ) که به نوع پارتیشن قبلی هم وابسته نیست

احتمالا شما هنگام نصب به یه اررور برخوردین یه مرتبه دیگه برای نصب اقدام کنید و به پیغامها هم توجه بیشتری بکنید و نتیجه رو اعلام کنید ممنون
خیلی ممنون جناب Hardy Laity واقعا زحمت کشیدین این چیز هایی که گفتین رو برم تست کنم ببینم چی میشه

[SIGPIC][/SIGPIC]
LionHeart آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از LionHeart: