نمايش پست تنها
قديمي September 11th, 2006, 00:13   #8
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام امیر خان
امروز داشتم تحلیل شما را بر روی " بهنوش ایران " مرور می کردم که چند مورد بنظرم رسید و جسارتاً حضورتان عرض می کنم :
1 . این سهم دارای Open Interest میانگین در حدود 5 می باشد و دوره ی صعود 3 ماه پیش را با عدد 1 طی کرده که نشان از عدم وجود " روان جمعی " بر روی این سهم است و این موضوع کمی تحلیل تکنیکال را بر روی این نمودار تضعیف می کند . با توجه به تجربه زیاد شما در این خصوص اگر کمی درباره ی اخبار فاندامنتال این سهم بفرمایید شاید بهتر بتوان تصمیم گیری کرد .
2 . اسیلاتور استوکاستیک در محدوده ی OB قرار داشته و در حال کراس به پایین می باشد .
3 . اگر RSI نتواند خود را به محدوده ی 98 برساند ، واگرایی موجود تکمیل شده و احتمال نزول بیشتر خواهد شد .
4 . البته در صورت نزول سطوح حمایتی خوبی در مسیر هستند که ممکن است بصورت موقت جلوی آنرا بگیرند اما واگرایی شکل گرفته ( در صورت تکمیل) باید مورد توجه قرار گیرد .
در کل از نظر تکنیکالی به نظر من نشانه های نزول بر صعود برتری داشته و ریسک معامله زیاد است .
اگر از نظر فاندامنتالی تحلیلی ارائه بفرمایید شاید بهتر بتوان تصمیم گرفت (فقط لطفاً طوری موارد فاندامنتالی را مطرح بفرمایید که افراد مبتدی مثل من هم متوجه موضوع بشوند )
موفق باشید
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg q1.jpg‏ (86.0 کیلوبایت, 57 نمایش)
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول