نمايش پست تنها
قديمي September 8th, 2008, 00:40   #54
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام جناب درزی

من زیاد پست نمیزنم و قدیمی هم نیستم ...

ولی دو سه تا نکته رو دوستانه میخوام مطرح کنم
با اجازتون ...

اول اینکه فرضا شما از کسی گلایه دارید و کسی یا کسانی با شما مشکل دارند و قصد تخریب شما رو دارند و ... ( اینها رو از صحبتهاتون برداشت کردم ) . با فرض اینها ، مدیر سایت باید چه عکس العملی نشون بده ؟ به فرض که بخواد در مقام دفاع از شما بر بیاد . واقعا چیکار میتونه بکنه. ممکنه واضح انتظارتون رو بفرمایید در این مورد ؟اینو فقط برای ارضاء کنجکاوی خودم پرسیدم ...
بعد قکر نمیکنید که اگر به فرض مدیران سایت تصمیم بگیرن خواسته ها و انتظارات شما رو برآورده کنند ، ( حتی چنانچه منطقی باشند ) و مورد مشابه برای اعضاء دیگه هم پیش بیاد و اونها هم انتظار مشابه داشته باشند ، باید به تعداد اعضای سایت مدیر و رهگیر و پلیس باشه !؟

مورد دوم اینکه چون شما در تاپیک دیگه ای مستقیم اشاره کردید که از اعتبارتون کم میکنند و ... من در این مورد دقیق شدم و با وجود تمام بحثی که این چند ساعت انجام شده و محیط سایت به واسطه این بحث ها متشنج شده ، اعتبار شما فکر میکنم تغییری نکرده و شاید این گواهی باشه که احتمالا کسی با شما خصومت شخصی نداره و شاید کل قضیه یک سوء تفاهم هست !

مساله آخر هم اینکه امیدوارم وقتی از فشار عصبی موجود خلاص شدید و چند روز یا چند ماه بعد به سایت دوباره سر زدید ، از پستهای خودتون احساس "*******" نکنید .
اجازه بدید یک مثال عرض کنم . من و برادرم وقتی بچه بودیم ، بارها با هم دعوا میکردیم که تو چرا نوار کاست من رو گوش کردی؟ !!
توجه کنید که نوار کاست سالم بود و دعوا بر سر این بود که مثلا تو چرا اونو گوش کردی بدون اچازه من !!نه اینکه چرا خرابش کردی ...
یا دعواهایی بر سر مسائلی از این دست . اونم چه دعواهایی ... بعضی وقتها کار واقعا به جاهای باریک میکشید .
کمی بزرگتر که شدیم ، خودمون به این دعواها میخندیدیم و به مرور یاد گرفتیم به مسائل از بالا نگاه کنیم. هر چقدر بالاتر بریم ، این مسائل کوچکتر و کمرنگ تر میشه . به قول فارکسی ها ، تایم فریم بالاتر ...
الان یکی مون ماشین اون یکی رو میبره می زنه داغون میکنه ، با خنده میاره سوئیچش رو پس میده !
اینا رو گفتم که بگم کمی برید بالاتر ، فکرتون رو از اینها رها کنید .
من جای شما باشم ، همین الان از مدیر سایت میخوام این تاپیک رو پاک کنه . این رو به عنوان یک توصیه برادرانه گفتم . وگرنه خدای من شاهده من با هیچ یک از اعضای سایت بده بستونی ندارم .

نکته آخر هم اینکه فارکس یک دید باز و یک شخصیت منطق گرا میخواد . با روحیاتی که شما دارید ، فقط میتونم دعا کنم که در این بازار موفق باشید و از شما هم تقاضای همین دعا رو برای خودم دارم .

از صمیم قلب آرزو میکنم شاد ، پیروز و سرافراز باشید .

آخرین ويرايش توسط Sohrab_K در September 8th, 2008 و ساعت 00:48
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول