نمايش پست تنها
قديمي August 7th, 2009, 22:04   #13
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Augur نمايش نوشته ها
من مطمئنم که اگه مسابقه دور بعد با همین لورج برگزار بشه از این دوره هم کم رونق تر خواهد بود

بالانس اگه تو چشم نیاد و افزایش فرسایشی داشته باشه و از اون طرف جبران ضرر ها به علت لورج کم نیاز به صرف وقت و انرژی مضاعف داشته باشه خودش باعث کسالت و بی تفاوتی شرکت کننده میشه که در این دوره به وضوح شاهد آن بودیم

همچنان معتقدم ترید در شرایط گلخانه ای ما رو به جایی نمی رسونه !
با سلام

همانطور که می بینیم، دوستان نظرات مختلفی در مورد قوانین مسابقه خصوصا لوریج مطرح می کنند و تمام نظرات در جای خود محترم و قابل بررسی است. اما برای رسیدن به نتیجه، لازم است سعی کنیم برای اثبات نظرات خود دلایل منطقی و مستدل ارائه کنیم.

به این جملات توجه کنیم:
نقل قول:
من مطمئنم که اگه مسابقه دور بعد با همین لورج برگزار بشه از این دوره هم کم رونق تر خواهد بود
تعداد شرکت کنندگان در این دوره، از دو دوره ی قبل بیشتر بود و بسیاری از افراد تا انتها به رقابت ادامه دادند. لذا موضوع کم رونق بودن مطرح نیست. ضمنا بنده در پست اول توضیح دادم که هدف از این مسابقه، ایجاد شور و هیجان یا رونق و این قبیل موارد نیست.

نقل قول:
بالانس اگه تو چشم نیاد
بر خلاف نظر شما، بنده مسابقاتی که در آنها نفرات برتر موجودی اولیه خود را چند ده یا حتی چند صد برابر می کنند را کاملا مخرب می دانم و یکی از محاسن اصلی لوریج پایین را درصد سود متناسب و معقول نفرات برگزیده در این مسابقات می دانم.

نقل قول:
از اون طرف جبران ضرر ها به علت لورج کم نیاز به صرف وقت و انرژی مضاعف داشته باشه خودش باعث کسالت و بی تفاوتی شرکت کننده میشه که در این دوره به وضوح شاهد آن بودیم
اگر قوانین مسابقه درست طراحی شود، شرکت کنندگان برای جبران ضررها و ورود مجدد به کورس رقابت، باید تلاش مضاعف کنند. این نه تنها عیب نیست، بلکه حسن است و اگر اینگونه نباشد قوانین مسابقه ایراد دارد.

اگر لوریج بالا باشد، شرکت کننده ای که در چند معامله زیان کرده است با خود فکر می کند: من که از گردونه ی رقابت خارج شده ام! بهتر است در معاملات بعدی با ریسک زیاد وارد شوم. اگر سود کردم و رتبه آوردم که فبها. اگر هم زیان کردم و حساب از بین رفت که چیزی از دست نداده ام!

نقل قول:
همچنان معتقدم ترید در شرایط گلخانه ای ما رو به جایی نمی رسونه !
نفر اول مسابقات سایت سرمایه مثلا در مدت یک ماه موجودی خود را 1.5 برابر کرده است. نفر اول مسابقات فلان بروکر، در مدت یک ماه موجودی خود را صد برابر کرده است. به نظر شما عملکرد کدام یک از این افراد در شرایط واقعی و کار بر روی حساب تجاری می تواند به عملکرد آنها در مسابقه نزدیکتر باشد؟

لطفا نظرات خود را در خصوص مواردی که در بالا توضیح دادم مطرح کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Reza: