نمايش پست تنها
قديمي November 28th, 2008, 14:50   #11
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

با درود خدمت آقا رضا و دیگر دوستان خوبم

قبل از مسابقه بنده کمی به نقد از قوانین پرداختم ولی چون دیگر قوانین تصویب شده بود ادامه نقد را صلاح ندانستم.اکنون فرصت خوبی است تا نظرات شخصی خود را بیان کنم :
همانطور که قبلا نیز به عرض رساندم با این قوانین دوستانی که بلند مدت تر کار میکنند شانسی برای برنده شدن ندارند.به عنوان یک مثال واقعی خدمتتان عرض میکنم :خود بنده به صورت متوسط هفته ای یک پوزیشن میگیرم که از هر 3 یا حتی 4 پوزیشن یکی با سود بسته میشود.شما حساب کنید آیا با این قوانین کوچکترین شانسی برای دوستانی مانند من متصور خواهد بود ؟!!
میدانم که یکی از اهدف شما رعایت مدیریت سرمایه بوده ولی نظر بنده این است که ذات مسابقات فارکس با ریسک بالا همراه است و مسابقات فارکس مکان مناسبی برای آموزش مدیریت سرمایه نمیتواند باشد و در اکثریت قریب به اتفاقات مسابقات فارکس کسانی پیروز میشوند که ریسک بالایی کرده اند و مسلما در پایان کسانی در بالای جدول قرار میگیرند که علاوه بر ریسک بالا از فاکتور شانس نیز بهره داشته اند.این واقعیت انکار ناپذیر مسابقات فارکس است.حال اگر با قوانینی سعی کنیم این قوانین را کمی محدود کنیم باز در این اصل نمی توانیم خدشه ای وارد کنیم و فقط با این قوانین برای یکسری از دوستانی که روشهای گوناگونی دارند مزاحمتهایی را ایجاد خواهیم کرد.پیشنهاد بنده در این مورد استفاده از همان شرایط دنیای واقعی است یعنی در نظر گرفتن بالانس نهایی .فقط میتوان لوریج را برای اکانتهای مسابقه کمی محدود کرد.
نحوه ثبت نام خوب بود ولی با پیشنهادات دوستان میشود برای دوره های بعدی بهتر هم بشود.
در مورد نحوه اعلام نتایج نیز بنده اعتقاد دارم که همین قوانین دست و پاگیر باعث شده بود که اعمال تمام این فاکتورها بر روی تمامی اکانتها در هر بار اعلام نتایج کاری بسیار وقت گیر و مشکل یا حتی غیر ممکن باشد و باز در اینجا نیز همین عوامل باعث میشد در این قسمت نیز با مشکل مواجه باشیم.درست است که با این روش هیجانی برای تماشاچیان ایجاد میشد ولی از طرف دیگر یکی از حقوق اولیه شرکت کنندگان که اطلاع از جایگاه واقعی خود و برنامه ریزی بر مبنای آن بود از شرکت کنندگان گرفته میشد و در ضمن بنده اعتقاد دارم با همان قوانین اساسی بروکرها و بدون استفاده از این قوانین نیز مسابقات فارکس به اندازه کافی هیجان انگیز است و نیازی به این کار برای افزایش هیجان نیست.

در پایان از زحمات شما و دیگر دوستان سپاسگذارم و برای شما و این سایت خوبتان موفقیت روزافزون آرزومندم

کوروش آریامنش
Kourosh007 آفلاين است
5 تشکر کننده از Kourosh007: