نمايش پست تنها
قديمي September 4th, 2010, 11:10   #56
farzadof
Senior Member

farzadof's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2010
محل سكونت: www.fxaria.com
تشکر از ايشان: 697 بار در 188 پست
farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)farzadof (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به farzadof ارسال پيغام بوسیله Yahoo به farzadof
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
آقا فرزاد گل سلام

آقا دستت درد نکنه - خدایی یه چیزی خواستم که توی قوطی هیچ عطاری پیدا نمیشه ! فکر نمیکردم داشته باشی !

فقط دو تا اشکال

برنامه اول (ویبره) فرمتش چرا اکسل هست ؟ مگه نباید IPA باشه ؟ این رو میندازم توی آی تونز - قبول نمیکنه - چه کنم ؟

فایل دوم هم دانلود نمیشه - بعد از صفحه دوم این پیغام رو میده
The download ticket has expired or is no longer valid. Go back and try again.
چند بار هم امتحان کردم نشد - اگر ممکنه چک کنید ببینید اشکال از من هست یا از لینک

بازم ممنون - خیلی گلی آقا فرزاد

پ . ن : اگه زحمت نیست واسه HD2 - htc برنامه سرگرمی و جالب بذارین - بازم شرمنده اینهمه درخواست میدیم - مرسی
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
آقا محمد بنده چون گوشی آیفون تو دست و بالم نیست سفارش این برنامه رو به یکی از بچه ها داده بودم که پیدا کنهومنظورم اینه که برای خودم تست نشده بود.مراحل نصب رو از ایشون سوال کردم نهایتا امروز جواب میده بنده هم خدمت شما عرض میکنم.
برنامه دوم هم اکسپایر شده.قول میدم امروز فردا یه پک نرم افزار سرگرمی خدمت شما حاضر کنم.
باور کنید که من برای پیدا کردن برنامه هایی که بچه ها خاستن وسواس خاصی به خرج میدم که بهترین گزینه رو برای آپلود انتخاب کنم.
برای HTC هم به روی چشم.
در ضن یادم رفت بگم وقتی که دوستان عزیز یه برنامه رو سفارش میدن و بنده دکمه تشکر رو میزنم جسارت نیاشه منظور بنده اینه که یعنی سفارش رو دیدم و بزودی ترتیب اثر داده خواهد شد.