نمايش پست تنها
قديمي July 11th, 2010, 18:59   #67
kamroon
Senior Member

kamroon's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 603 بار در 187 پست
kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)
قمار پیشرفته=>فارکس

0

سلام
دوستان مثالهای قبل ( 1و2) مراحل ابتدای قمار بود که بین دو نفر اتفاق می افتاد من از ادامه مراحل ابتدای قمار صرفنظر می کنم و مراحل پیشرفته را شروع می کنم.
(از اینجا به بعد قمار رو به فارکس ربط می دهیم.و بروکر رو به عنوان قمار خونه (میزبان)و شما را به عنوان مشتری در نظر می گیریم.)
همه ما می دونیم قمار دو سر داره یه سر برد یه سر باخت .حالا به فرض من که نسبت به فنون قمار آگاهی دارم می آیم یه قمار خونه به صورت قانونی ایجاد می کنم و اسمش رو می زارم کازینو ، بازی ، فارکس ... یا هر چیز دیگه( برنده)
من امتیازی دارم به نام میزبانی که از طریق اون می تونم امتیازهای دیگه از جمله -طرحی پلن معاملاتی با شرایط دلخواه -طراحی بازی با شرایطی 90 درصد بازنده -ایجاد محیطی رویایی برای جذب بازنده ها ... و یه امتیاز ویزه طلایی به نام حقه(تقلب)
ضمنا هر زمان هم دلم خواست قانونی اضافه می کنم تا طرف دیگر قمار ، که مشتری نامیده میشه بازنده باشه.

شما به عنوان مشتری( بازنده) در چه صورت می تونی برنده قمار باشی؟
چند تا از دوستان تو پستهای قبل شرط برنده شدن تو این بازی رو مدیریت سرمایه و یا طبعییت بی چون و چرا از روش معاملاتی خود دونسته بودند.
ولی به نظر من ممکنه شما مقطعی با روشهای ذکر شده و یا روشهای دیگه سود کنید و حتی پولتون رو چند برابر کنید ولی اگه قمار رو ادامه بدید در نهایت بازنده خواهید بود چرا؟ چون رقیب شما بروکر مزیتهای دارد که هر زمان دلش بخواد شما رو با تغییر قوانین متضرر می کنه.

قانون پیپ هانتینگ ، افزایش اسپرد جفت ارزهای eurchf-eurgbp ،قانون عدم هج معاملات و... نمونه این قوانین و شرایط است که بارها توسط بروکرها اعمال شده.
دلیل ایجاد قوانین جدید هم مشخصه چون مشتریها از این روشها سود می کردند.

خوب با این وضعیت،اگه ما موارد بالا رو قبول داریم پس ناخواسته و یا ندونسته تو قمار خونه فارکس قرار گرفته ایم و جایگاهمون هم همون جایگاهی که پسر امیر فارس داشت .
پس چند تا راه بیشتر نداریم :
1- به توصیه لیلاج گوش کنیم و این فارکس بازی رو بزاریم کنار
2- به قول کسری عزیز بریم آیبی بشیم که من شخصا با اون داستانهای که تو ماجرای پرایم دیدم درآمد این شغل رو (آیبی گری) حرام میدونم.
3-مشارکتی بروکر بزنیم (این که بدتر از آیبی گری)از ما بر نمی آید.
4-راهکار نهایی؟
این مورد 4 می تونه افسانه قمار باز حرفه ای باشه یا به عبارت دیگر افسانه فارکس باز حرفه ای

در پایان این پست:
-دوستان اگه ممکنه بحث اینکه فارکس قمار هست یا نیست رو پیش نکشند چون حداقل شرایط و ویزگیها یکی هست.
_از اینکه مطالب کمی پراکنده شده از دوستان عذر می خوام اساتید به بزرگواری خودشون ببخشند.