نمايش پست تنها
قديمي September 16th, 2008, 08:49   #49
farhad farshad
Senior Member

farhad farshad's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 6,296 بار در 599 پست
farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)farhad farshad (سطح 4)
کاربر فعال ماه

0

سلام خدمت آقا رضا و دیگر اساتید و دوستان

1) خیلی ممنون که اسم مرا هم جزو دیگر دوستان و اساتید قرار داده اید.
2) حقیقت اینکه من حدود دو- سه ماهی است که فعالیتی در سایت سرمایه نداشته ام. از آنجا که ملاک رای گیری تعیین کاربران "فعال" در آن ماه است به نظرم انتخاب اینجانب صرفا لطف مدیر محترم سایت و دوستان بوده است که از همگی کمال تشکر را دارم.
3) ماه قبل که رای گیری بود من بین رای دادن به جناب "بابا بهزاد" و جناب "بهزاد اقبالی" مردد بودم که سرانجام "بابابهزاد" را انتخاب کردم. خوشحالم این ماه فرصتی پیش آمد که به این ترتیب تشکر خود را نسبت به جناب "بهزاد اقبالی" ابراز کنم و باز خوشحالم که نظر صائب جمع حاظر در سایت نیز همین است.
4) به نظرم با کمک این دو بزرگوار، تحلیل بنیادی در سایت سرمایه بتدریج جایگاه واقعی خود را بدست آورده است. متاسفانه اکثر دوستانی که تازه به جمع تریدرها می پیوندند( من جمله خودم)، خود را غرق در اندیکاتورها و تمپلیت های پرزرق و برق می کنند و از تحلیل بنیادی که پایه ی اساسی تحلیل است غافل می شوند. کمک این دو استاد خوب باعث شد تا توجه جمع دوستان حاظر در سایت به نحو محسوسی به اصول تحلیل بنیادی و نقش تعیین کننده ی آن در تحلیل معطوف شود.
5) برای تمام اساتید و دوستان خودم در سایت خوب سرمایه که خاک پای هیچ کدام نیز نیستم از درگاه خدای بزرگ آرزوی موفقیت دارم.

با تشکر
فرهاد