نمايش پست تنها
قديمي June 11th, 2006, 16:04   #23
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله khashayar_talebi

راستی یه مطلب دیگه...جناب امینی عزیز ...آقا شما تو دبی اینترنت دیشی داری.......اینجا من خیلی دنبالش رفتم
)
خشایار جان
من اینجا ADSLدارم . البته ناگفته نماند که یه مشکل فنی هم با لپ تاپم دارم که اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم
راستش وقتی من با کابل LANوصل میشم مشکلی ندارم. ولی وقتی می خوام با وایرلس وصل بشم ، هر چند وقت یکبار سیستم قطع میشه و یه صفحه آبی رنگ کل مونیتور رو میگیره و کلی نوشته هم توشه . از نوشته هاش اینطور بر میاد که باید اخرین نرم افزار نصب شده رو بردارم. خوب با توجه به اینکه این موضوع فقط زمان استفاده از وایرلس اتفاق میافته ، پس اون نرم افزار مورد دار همین برنامه اتصال وایر لس هست . حالا من نمیدونم که چطور میشه اون رو آن اینستال کرد؟ و تازه اگه هم برش دارم از کجا برنامه شو بیارم و دوباره اینستالش کنم .
میشه به مخابرات ( به قول عربها اتصالات ) زنگ بزنم . ولی مشکل زمانی دارم و وقتی من خونه هستم که وقت اداری تموم شده و ضمنا حدود 100 درهم هم برای این کار گوش میبرند

حالا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم
خوب... خشایار جان ..سبب خیری شدی تا من این مشکلم رو هم بگم