نمايش پست تنها
قديمي June 11th, 2006, 15:49   #21
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Shakhes
یوسف جان لپ تاپ نو یا استوک ؟چون یه نوت بوک بخوای بگیری که اینجا متوسطش 150000تومنه .
خلیج سنتر هم که تو دبی رفتم همش بنداز بندازه .و بنجل زیاد داره .
نه شاخص جان ، لپ تاپ نو
من چند وقت پیش برای یکی از بستگان یه Asarآکبند خریدم که الان مشخصاتش رو ندارم. 1150 درهم . البته سیستم عامل نداشت . پاک پاک بود. باید سیستم عامل رو خودمون می ریختیم . این رو از خلیج سنتر گرفتم .
ولی برای همسرم همون سیستمی رو که بالا گفتم گرفتم ، به نظر من که خیلی عالیه. طرف می گفت مودم وایر لسش قابلیت همخوان کردن خودش با سیگنالهای آزاد رو داره . یعنی اگه مثلا تو جایی مثل فرودگاه دبی باشی که سرویس وایر لس رایگان میده ، میتونه خودشو ادپته کنه و شما مادامی که تو فرودگاه هستید به اینتر نت وصل باشید ..راستش نمی دونم ، شاید همه مودمهای وایر لس این خاصیت رو داشته باشند ، ولی طرف می گفت این سیستم جدیده ...راست و دروغش پای خودش

خلاصه به نظر من اگه بخواهید اونجا سیستم گرون بخرید ، خیلی بهتره که یه دوسه روزه بیایید اینجا و هم گشت و گذارتون رو کردید و هم سیستم خوبی خریدید . تمام اینها جمعا ارزونتر از خرید تو ایرانه.

این فقط نظر منه