نمايش پست تنها
قديمي September 10th, 2008, 01:07   #28
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up تشکر و توضیح

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
1. جناب سعیدیان حقا که به مربی استقلال رفتی ...
جناب سعیدیان ببین.بزار یه چیزی رو بهت بگم.کاش میشد ...
2.جناب سعیدیان این اهداف خاص چیه؟
سلام به بهزاد عزیز و دوست داشتنی (اما خودمونیم ها این آواتارت اصلاً بهت نمیاد بابا درسته مدیری اما بی خیال فرش بیا رو موکت)
در مورد قسمت اول فرمایشت ، معلومه خیلی با احتیاط نوشتی ها ، آخه پسر خوب مگه این حرفها ناراحتی داره که من بهم بر بخوره ، اتفاقاً من اون روز بعد از کلی دردسرهای اداری که داشتم شب که داشتم میرفتم خونه آشنایان سر راه چند دقیقه ای رفتم یه کافی نت و بعد از چک کردن سریع ایمیلها و آف ها فقط دو تا تاپیک سرمایه رو باز کردم یکی همین صفحه بود و یکی مسابقه ، همون جا که مطالب تو رو میخوندم خودم هم کلی خندیدم و حتی اطرافیان هم به عقلم شک کردن ، اما واقعاً دمت گرم خستگی اون روز رو از تنم درآوردی. دیروز تا حالا هم اینقدر کار عقب افتاده بود که فرصت زدن این پست رو نداشتم. باز هم ممنون و خوشحالم دوستانی همچون شما پیدا کردم.
قسمت دوم باور کن روی صحبت من با مدیر سایت بوده و هست و از اینکه از شما مدیران هم بنوعی تقدیر و تشکر بشه نه تنها ناراحت نمیشم که باعث خوشحالیه ، چون واقعاً شماها بدون چشمداشت دارید اینهمه زحمت می کشید اما ... خدا خیرتون بده و انشاله بزودی تو رو هم از تنهایی در بیاره
در مورد قسمت سوم هم اگه دقت کرده باشی من اصلاً منظورم شما و جناب پیروزی نبوده و نیست و نمی دونم چرا همچین فکری کردی؟! چون همونطور که خودتون گفتید و من هم پیگیر هستم فعالیت شما در این مدت نسبت به زمانهای عادی هم کمتر بوده که ظاهراً همون مساله جابجایی مکان در اون دخیل بوده و اینکه کلاً فعالیتهای شما در راستای وظیفه ای که دارید بوده و هست و حتی قبل از این نظرسنجی ها به همین شکل بوده ، در مورد جناب پیروزی هم که ایشون کما فی السابق همون رویه همیشگی رو دنبال می کنن. اون موردی که من اشاره کردم و با توجه به اشاره دوستان دیگه و در نقل قول مشخصه که اونهم به نوعی شوخی با دوستانی بود که میدونم از این بابت از دستم دلخور نمیشن.

بگذریم در مورد این مسائل حرف و حدیث زیاده که دنبال فرصتی هستم که یه بیانیه جنجالی رو در تاپیک "اعتراض..." بنویسم که اونجا هم اگه تونستی یه کم دیگه بخندی اما حس تایپ کردنش رو ندارم وگرنه دیشب باید میرفت بالا

نکته آخر اینکه جای دوست عزیز و بسیار تلاشگرمون در جمع آوری مطالب و منابع مختلف هم واقعاً قابل تقدیره ، هرچند ممکنه همه ما جسته و گریخته اکثر اونها رو داشته باشیم اما واقعاً تاپیکشون یه بانک به تمام معناست که واقعاً بدرد همه بخصوص مبتدیانی میخوره که لازم نباشه تمام سایتهای فارکس رو دوره کنن. ایشون کسی نیست جز دوست عزیز
Mehdi.gpr
که همینجا از یکی از مدیران خواهش می کنم در صورت هم عقیده بودن با من ، بخاطر اینکه مشکل شمارش تشکر پیدا نکنن یه نفر ایشون رو معرفی کنه.

پ ن: منتظر پست انتقادی من باشید...
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول