موضوع: نقد اول
نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 19:13   #32
arteshbod
Senior Member

arteshbod's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: فراسوی نیک و بد
تشکر از ايشان: 1,139 بار در 358 پست
arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)arteshbod (سطح 5)
0

با سلام و درود

لازم میدانم از منظر گاه خودم مسائلی رو عنوان کنم

اولا انچه باعث به بیراهه رفتن سایت سرمایه میشود قهرمان پرستی است و انچه باعث پیشرفتش میشود داغ شدن تنور نقد و بحث است . پس همه ی سرمایه دوستان را همین جا به بحث و نقد و چالش دعوت میکنم .

اولا چرا این تاپیک به حاشیه کشیده شد ؟
ظاهرا جناب فراری قبلا مطالبی رو عنوان کرده بودند که باعث رنجش خاطر برخی از دوستان شده بود و همین امر باعث شد دیدگاههای انتقادی ایشان را به نحو دیگری تفسیر کنند . همین جا اعلام میکنم این دو موضوع هیچ ربطی به یکدیگر ندارند و هدف این تاپیک شکستن تابوهای قهرمان پرستی است ضمن اینکه همیشه وقتی پای بحث و چالش در میان باشد ممکن است نا خواسته صحبتهایی انجام شود که یک عده برنجند و یک عده خوششان نیاید . پس اعلام میکنم هر کس تحمل مخالفت را ندارد وارد این بحث و این تاپیک نشود . این اولین بار است که در سایت سرمایه چنین مبحثی راه اندازی میشود و من مطمئنم اگر دوستان مشارکت کنند تبدیل به یکی از "بهترینهای سرمایه " خواهد شد ....ان شا الله

این از مقدمه حالا بریم سراغ اصل مطلب .

انتقاداتی را به جناب راسپوتین وارد میدانم :

ایشان عنوان میکنند که به جام مقدس در فارکس دست پیدا کرده اند و این امر در نیمه شبی بر ایشان واقع شده است حال جای این سوال مطرح است که چرا به ارائه ی مستندات و شواهد ادعای خود نمیپردازند و مدام از این امر طفره میروند چند جا عنوان کرده اند که هولی گریل از منطر هر کس متفاوت است و جای دیگر عنوان میکنند که به هولی گریل واقعی مبنی بر شکار تمامی نوسانات بازار دست پیدا کرده اند ولی همچنان هیچ شاهدی بر این مدعا وجود ندارد . ایشان ادعا میکنند قادر به انجام کاری شده اند که نوابغ علم و تکنولوژی در عصر حاضر قادر به انجام ان نیستند و کلید حل معما را در خواب یافته اند . یاد یکی از سخنان اقای احمدی نژاد می افتم که گفته بودند یک دختر دبیرستانی وسایلی را از بازار خریده اند و در زیر زمین خانه شان انرژی هسته ای تولید کرده است . حکایت شما هم حکایت همین است اقای راسپوتین . فرض کنید شخصی تازه وارد سایت شود و در اولین پستش چنین ادعایی کند و بعد انرا رها کرده و برود کاری که شما کرده اید چه فرقی با این شخص دارد ؟ انتقاد اصلی که به شما وارد است این است که مسئله ای بس بزرگ را ادعا کرده اید ادعایی که کم از کشف قاره ی امریکا و یا کشف واکسن ایدز و یا جادوی خوشبختی ندارد چیزی که مسلما بزرگترین افتخار علمی و تحقیقاتی جهان به شمار خواهد امد و سپس در برابر سوالهای بی شمار دیگران همه را به هیچ گرفته و با راه اندازی یک نمایش عوام فریبانه از سایت خداحافظی کردید چون قادر به جمع کردن و اثبات ادعایتان نبودید کاری کرده بودید که نمیتوانستید از ان دفاع کنید اگه من الان بیام بگم با یک اشاره یک کوه را جا به جا میکنم و سپس هیچ توضیحی ندم و بزارم برم شما چه حسی بهتان دست میدهد ؟ حسی که ما از رفتار شما بهمان دست داد حس بسیار بدی شبیه هالو انگاری و یا سر کار گذاشتن بود . اقای راسپوتین نمیتوانید بگویید من چیز خوبی پیدا کردم و بزاری و برید باید ادعایتان را ثابت کنید وگرنه هر شخصی میتواند چنین ادعایی کند . اگر ادعایتان را که ادعای بزرگی هست ثابت کردید که هیچ و اگر ثابت نکردید به شخصه شما را یک فرد فریبکار مینامم .شما برای ادعایتان هیچ سندی ندارید و این با دروغگویی هیچ فرقی ندارد . شما هم به جای مظلوم نمایی و خداحافظی و این بچه بازیها برگردید و از اعتبار کمرنگ شده تان دفاع کنید شما بخاطر ادعای بزرگی که کردید ملزم و مجبور به پاسخگویی هستید .

اقای امام مدارک ارائه نمیدهید ؟ بسیار خب پس ادعای شما چیزی بیشتر از یک ادعا نبوده و شما با خداحافظی بر این ضعف اذعان کرده اید . دیگر از این ادعا ها نکنید .
4 تشکر کننده از arteshbod: