نمايش پست تنها
قديمي April 7th, 2009, 00:51   #24
Ali Tavakoli
Senior Member

Ali Tavakoli's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: همشهری دکتر علی شریعتی
تشکر از ايشان: 2,930 بار در 493 پست
Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Tavakoli
0

سلام
دوستان بیایید واقع گرا باشیم . مشکل ما دقیقا شبیه مشکل تیم فوتبال آلمان شده . نظم و مدیریتی که بر این تیم حاکمه در هیچ تیمی دیده نمی شه پس مشکل از کجاست ؟ بله !! از نبود بازیکنان مستعدی چون فولر ، مولر ، کلیزمن و چند تن دیگر که شاید سالهای سال بگذرد تا باز در تیم آلمان چند نفر مانند اینها ظهور پیدا کنند .
فکر نکنم به این زودیها دیگر سایت به خود شاخص ها ، محسن ها ، غزمرها و ... ببیند . البته از این حقیقت هم نگذریم که روشنایی کنونی هم فقط به خاطر افرادی چون ایندکس عزیز ، پیانو ، رهجو و چند تن دیگر از دوستان است .
از حرف راست من هم اگر دوستان ناراحت نشوند نوشته های جدید این سایت اکنون تبدیل به نوشته هایی تقریبا بی ارزش و تعارفی و کلیشه ای شده است . که به سختی می توان مطالب مفید آن را از لا بلای این خروار نوشته ها پیدا کرد.
و اما ایده من برای رفع این مشکل : باید این امکان به این سایت اضافه شود که بتوان اطلاعات آن را بر اساس مفید بودن آن دسته بندی و ارنج کرد و دسته بندی فقط بر اساس اطلاعات جدید نباشد چون چه بسا اطلاعاتی باارزش به خاطر نوشته های بی ارزش و جدید به اعماق سایت فرستاده شده و مگر شانس یار ماباشد تا به صورت تصادفی با این اطلاعات برخورد داشته باشم .
...
...
...
و در آخر از دوستان بابت صریح گویی عذرخواهی می کنم.
موفق و پایدار باشید .