نمايش پست تنها
قديمي August 8th, 2009, 01:04   #15
.....
Senior Member

.....'s Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: هر کجا که یک خط adsl مقداری سکوت و مراعات وجود داشته باشد.
تشکر از ايشان: 3,413 بار در 779 پست
..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله MSN به ..... ارسال پيغام بوسیله Yahoo به .....
0

سلام .

بنده هم اجازه میخوام که در چند خط و کوتاه نظر خودم رو بیان کنم .

من فکر میکنم که مسابقات از این دست بسیار جالب هست و همین لوریج پایین افساری بر اسب لگام گسیخته طمع و مانعی در جهت ورود در هر موقعیت در بازار هست .
تا جایی که به خاطر دارم تمامی تریدهایی که با ناکامی روبرو میشوند به علت ورود هیجانی و غیر منطقی به پوزیشن بوده .
چه بسا اگر من جزو قانون گذاران مسابقه بودم لوریج مسابقه را به یک به یک کاهش میدادم و سرمایه را به یک میلیون دلار نزدیک میکردم .

بد عادت کردن تریدر کار ساده ایست . اما وادار کردن یک تریدر به ترک عادات بد کار بسیار دشواریست . گاهی بعضی قوانین تریدر رو ناچار به ترک عادات بد میکنند . یکی از این قوانین دست و پا گیر لوریج پایین است .

یکی از بهترین مسابقه هایی که در آن شرکت داشتم دارای قانونی بود مبنی بر اینکه شما همزمان بیش از یک دهم لات حق ندارید روی یک جفت ارز پوزیشن بگیرید.
این یعنی یاد دادن تحلیل بر روی جفت ارزهای بیشتر ...البته نه اینکه تریدر برای شما بیشتر از این مقدار نمیگرفت ...چرا میگرفت ولی شما در پایان مسابقه شما رد صلاحیت میشدید...

حتما قانون نباید به وسیله سیستم نظارت شود. بسیاری از قوانین قراردادی است . نمونه آن همین فول مارجین وارد معامله نشدن است . نمونه آن همین کشیدن دندان طمع و کمی صبر پیشه کردن برای یافتن موقعیت برد برد نود درصد به بالاست .
امیر جان من در مسابقه آدمیرال فقط با 11 پوزیشن اول شدم و حساب 5000 دلاری به بیش از 350 هزار دلار افزایش پیدا کرد . اما اسم این ترید نیست قمار است .
شاید وجهی از برگزاری این مسابقات تبلیغات باشد . اما هدف من و شما و سایر کسانی که برای پر شور تر شدن مسابقات در این مسابقات شرکت میکنند قمار نیست .
امیدوارم راهکارهایی اتخاذ کنیم که مسابقات ما دفتر مشقی برای ترید واقعی شرکت کنندگان در این مسابقات باشید .