نمايش پست تنها
قديمي May 11th, 2009, 23:13   #1038
kermanforex
Senior Member

kermanforex's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 1,111 بار در 264 پست
kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)kermanforex (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kermanforex
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
منم یه نظر بدم نگه هورزاد لالمونی گرفته !!!!

من نه از دسته این طرفی ام نه اونطرفی

هم آقا حامد تا حالا پست منو پاک کرده . هم زمانی که آقا حامد رفته بود و هنوز وحید نیومده بود یکنفر (یا آقا محسن یا آقا رضا) پستم رو پاک کردن هم دیروز همین آقا وحید یه عکسم رو پاک کرد .

حرفهای همه هم درست . مدیریت یه لبه نازکه که نه باید از اینور بیفتی نه از اونور .

ولی من از این روز میترسم :

روزی که هیچکس دوست نداره ببینه . هیچکس .

چند تا عکس و خبر اینقدر ارزش داره که همچین روزی رو (حالا با احتمال 0.1% ) ببینیم ؟؟

این روز رو میگم : (عکس گذاشتم که خوب بتونین تجسم کنین ، تجسم خلاق )

با سلام .
مخلص جناب هورزاد و دیگر دوستان هستم .
حرف همه دوستان متین ! خدا رو شکر همه ما با هم دوست هستیم و روزانه کلی اینجا هستیم ! همین که مطالب رو میخونیم واسه بودن در کنار هم بسه ! در ضمن همیشه دوستای نزدیک دلخوریاشون از افراد عادی شدید تر هست !
ولی خوب سایت همه جوره خیلی خوبه ! واقعا بهش معتادیم ! درسته نگرانی ها ! ولی شما فکر کنید فقط تخصصی بشه ! واقعا سخت میشه ! ما هرچی میخوایم اینجا داریم ! ! خیلی حرفه که ما فارکس کارا اعم از 90 % دوست داشتنی ضررده مانند من و 10 % سود کننده و دوست داشتنی تر این ماجرا ! در ایران ! یک جایی داریم که مال خودمون و هممون ازش لذت میبریم .
اینشالله با تدبیر ردیف میشه ! اینجا هم از همه دوستان از جمله البرز خان که گفتند دیگه پست نمیدم و از این حرفا ! خواهش میکنم باشیم تا باشیم اینجا دور هم به خاطر یک مشکل خونوادگی که نمیشه رفیق نیمه راه شد ! با هم حلش میکنیم .
شرمنده زیاد حرف زدم .

موفق و پایدار باشید
5 تشکر کننده از kermanforex: