نمايش پست تنها
قديمي June 11th, 2006, 14:23   #19
Khashayar-Ta
Senior Member

Khashayar-Ta's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,456 بار در 298 پست
Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)Khashayar-Ta (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله MSN به Khashayar-Ta
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله yusefamini
نه دوست عزیزم
تعجب من به خاطر 200 میلیون نبود

این لپ تاپیه که من دو هفته پیش خریدم

فقط 2750 درهم... یعنی 680 هزار تومن...نمی دونم اونجا چنده ...شما بهترین لپ تاپ رو می تونید اینجا با 4000 درهم بخرید ..یعنی حدود 1200000 تومن... منتهی لپ تاپی که می خرید با این قیمت دیگه اخر لپ تاپه

به هر حال فقط پیشنهاد بود

ضمنا برای اون دسته از عزیزانی که مشکل خطوط اینترنت رو دارند و امکان گذاشتن دیش دارند ، یه پیشنهاد دارم .
البته اگه کسی این امکان رو داشت بگه تا خدمتش عرض کنم.
موفق باشید
در تکمیل فرمایشات جناب امینی (آقا چیکار کنم دیگه هر جا شما باشی منم باید بیام )

عزیزانی که در تهران سکونت دارند جهت اینترنت میتونن از داتک اینترنت بیسیم بگیرند...من خودم از داتک دارم.. حالا مزایا :
1- عدم نیاز به خرید تجهیزات...فقط 100هزار تومان ودیعه مودم که در زمان پایان قرداد برگردانده میشه
2- هزینه ماهیانه 40 هزار تومان....که برای پهنای باند 128/32 هستش...و البته من خودم با این پهنا سه تا سیستم رو به صورت Share به اینترنت وصل کردم و سرعت ها هم راضی کننده هستن.
3- بیست و چهار ساعته رو نتی دیگه.....در اکثر مناطق تهران هم آنتن میده...فقط یه وقتا البته به ندرت قطعی داره (که از شانس بد ما این قطعی درست تو لحظه ای هستش که تو سودی میخواهی ببندی )

راستی یه مطلب دیگه...جناب امینی عزیز ...آقا شما تو دبی اینترنت دیشی داری.......اینجا من خیلی دنبالش رفتم
ساختمان دیتا به شدت روی این مسئله گیر میده و جریمه سنگین هم داره و بر خلاف آنتن های ماهواره عادی..دیش های ارسال دریافت اینترنت قابل رد گیری هستن و میشه فهمید کی داره استفاده میکنه...البته اینو یکی از تکنسین های اونجا گفت (حالا نمیدونم چه جوری سیگنالشو پیدا میکنن...الله اعلم )