نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 18:54   #1583
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سلام خانم شیخی
اون دیر پاک شدن هم به خاطر این بود که بنده دیر جواب پیغام وحید را دادم و وقتی هم دادم عنوان کردم که فکر نکنم که مسایل طنز ربطی به بحث های جدی سیاسی داشته باشد اما هر طور صلاح میدانند میتوانند عمل کنند کل پست بنده در اختیار ایشان هست حذف هم شد اصلا ناراحت نمی شوم واقعا ارزشو داره من بخواهم به خاطر منافع کسی دیگری با وحید کل کل کنم
الان سیاست هم مثل بازی فوتبال شده کسی دیگه حالشو مکنه من باید حرص بخورم
بی خیال
مرسی
با سلام
راستش در اين انتخابات پر شور بر قرار كردن تعادل بسيار مشكل شده . مثلا دوستي به يك شوخي در يك تاپيك شخصي اعتراض ميكنه اما خودش ..... بگذريم كه دوستان هم صاحب نظر و مسلما افكارشون براي شخص خودشون محترم و مقدسه
من فكر ميكردم كه همون شب پست اقا مسعود را پاك كرده ام . اما صبح متوجه شدم كه فراموش شده .
اما بنده زماني كه پستي ارسال بشه و وقت ويرايش براي كاربر برقرار باشه و در صورتي كه پست مشكل حادي نداشته باشه و اون كاربر هم ندونه كه پستش مغاير با قانون سرمايه هست به خود كاربر اطلاع ميدم . تا هم قوانين را بدونه هم خودش زحمت كار را بكشه
گاهي هم كه اقا رضا يا اقا محسن در نبود بنده زحمت ميكشند و ....گاهي هم در مورد بعضي مسايل با مدير سايت مشورت ميكنم
زماني هم دوستان نظر خاص و منظور متفاوتي از ارسال پستي دارند كه بنده از ايشان سوال ميكنم ببينم توضيح ايشون چيه و ايا من اشتباه ميكنم ! مثلا يكي دوستان كاريكاتور اقاي كروبي رو با ساسي مانكن ارسال كرده بود وقتي به ايشون گفتم كه چرا به اين روحاني محترم توهين كردي گفت كه دارم براش تبليغ ميكنم و از طرفداراي ايشون بود اما ظاهرا نميدونست كاريكاتور روحاني به اون فرد توهين ميكنه
گاهي چيزي كه از نظر دوستان يك شوخي ساده هست از نظر كساني كه روي اون مسئله اعتقاد دارند توهين به حساب مياد و گاهي اون براي سايت خطر ساز هم ميشه. در صورتي كه قصدي از طرف نگارنده در كار نيست
در همين مورد هم اقا مسعود اعتقاد داشت اين هيچ توهيني نيست و يك شوخيه اما بزرگواري كردند و ناراحت نشدند چون تامين نظر همه امكان نداره و اخرش ممكنه كسي ناراحت بشه
به هر حال بنده بنابر وظيفه سعي ميكنم كار خودم را انجام بدهم . و باز هم اعلام ميكنم در صورتي كه نسبت به پستي خاص نظر خاصي دارند به بنده اعلام كنند تا با هم صحبت كنيم .البته اگر قصد محكوم كردن دارند كه هيچي
بنده ديروز پست جناب نيروانا را پاك كرده بودم و بعد از صحبت با ايشون برگرداندم .بنده تعصب خاصي روي كاري ندارم . اي دي ياهوي بنده هم كه موجود هست
پ ن: من قبلا 28 تا پست اقا مسعود را يك جا پاك كردم
موفق و در پناه خدا باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در June 9th, 2009 و ساعت 19:06
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از وحید: