نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 18:01   #1581
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
با سلام
جناب طاهری بنده اصولا فردی بسیار سیاسی هستم ولی اون نوع سیاسی که شما فکر میکنید به هیچ وجه لقب وطن پرست بذاریم بهتر هست ؟
بنده نه طرفدار میر و نه محسن و نه کروبی و نه احمدی نژاد هستم که بخواهم کسی را تخریب یا از کسی حمایت کنم اگر صحبتی داشته باشم به صورت مکاتبه یا میل یا تلفن با طرف حسابم صحبت میکنم انجا هم که بنده تصویر گذاشتم بخش طنز بود بد نیست کمی در این رابطه تحقیق کنید طنز اونه که کاریکاتور احمدی نژاد را در نمایشگاه کتاب میدن دستش حالا شما فکر کردید مثلا تصاویر از جناب موسوی ..... میگذارید که بنده ناراحت میشم سخت در اشتباهید .

و اگر فکر میکنید آقا رضا اینجا کلوپ سیاسی به قول شما رضا و مدیران را طراحی کرده باز سخت در اشتباهید
این پیغامی هست که جناب وحید خان مسول تالار عمومی صبح برای بنده فرستاده .

در زمان حامد عزیز هم پست های من حذف میشد حتی آقا رضا هم چندین بار پست بنده را حذف کرده حالا این چه کلوپی هست که شما نام گذاشتید بنده بی خبرم
همینجا هم اعلام میکنم چه مدیریت سایت چه آقا محسن چه وحید عزیز اگر پستی از بنده دیدن که مغایرت با قوانین داشت اصلا به بنده خبر هم ندهند حذفش کنند حالا بزرگواری میکنند قبلا خبر میدهند احترام مارا میگریند دستشان درد نکنه اگر دوست داشتید جوابیه بنده به آقا وحید را هم براتون بذارم
سلام آقای رهجو.
ممنونم از شفاف سازی که کردید. پست شما طنز بود ،من هم فکر می کنم پریشب 2 تا جمله ی طنز و یک عکس گذاشتم که واقعا به سرعت نور پاک شد .البته اعتراضی هم نکردم. چون چند پست قبل را که طنز انتخاباتی داشتند دیدم فکر کردم مشکلی ندارد در این باره در تاپیک طنز پست زد .
پست شما هم بالاخره پاک شد ولی شاید اختلاف زمانی که ایجاد شد باعث این مسئله شد .به هر حال من هم وقتی پست شما را دیدم که هنوز باقی مانده کمی تعجب کردم اما اعتراضی نیست چون واقعا با این هیاهوی انتخابات و اختلافات سلیقه ای که در همه جا همینطور سایت ایجاد شده جای اعتراضی نمونده و ما هم اعتراضاتمان را کردیم دیگر ،مرجعی برای رسیدگی باشد اقدام می کنند بالاخره.
به هر حال ممنونم چون این پست شما برایم مهم بود.مرسی.