نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 17:59   #1580
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
.جناب البرز ، جناب کلاید ، دقیقا همین طرز تفکر شما را عده زیادی در دور قبل هم داشتند و همین طرز تفکر ما را به اینجا کشانید!.فکر میکنید با شرکت نکردن ، قرار است سال آینده تحولی ایجاد شود ؟ ذره ای احساس نمیکنید که اگر حتی این دوره و دوره های بعدی هم شرکت نکنیم ، این تحول در زمانی اتفاق خواهد افتاد که سالها قبل از آن، ما از دنیا رفته ایم.گویا شما از جایی که در آن زندگی می کنید ، چندان اطلاعی ندارید.
سلام جناب بهروز

چون از من سوال پرسید بطور خلاصه نظرم رو میگم...البته می تونم کاملا شرحش بدم ولی چون بحث سیاسی میشه و قانون شکنی بهمین بسنده میکنم:

"من رای میدم ولی در عین رای دادن از کاندیدم پاسخگویی میخوام
من رای میدم ولی بخودم حق میدم که از کاندیدم سوال کنم و بخوام که به اشتباهات گذشته اش اعتراف کند و قول بدهد که دیگر انکار را تکرار نکند
من رای میدم ولی بخودم حق میدم از کاندید مورد نظرم انتقاد هم بکنم و بخوام که خودش رو بیشتر اصلا ح کنه

ولی....ولی

با این نوعی که طرفداران کروبی و موسوی از ایندو طرفداری میکنند و نمی زارن حتی یک سوال از شون بپرسیم.....با این نوعی که طرفدارهای کروبی و موسوی ایندو رو به عرش می رسونند و اشتباهاتشون رو لاپوشانی میکنند...با این نوع رفتار که بسیار شبیه به رفتار طرفداران احمدی نژاده ...من خوش بین نیستم و رای نمیدم

بله بقول شما شاید رای دادن نتیجه داشته باشه ولی تا وقتی از کسی که بهش رای میدم توقع نداشته باشیم...تا وقتیکه به خودمون و دیرگان اجازه پرسش از کاندید مورد نظرمون ندیم (به بهانه اینکه الان وقتش نیست)...با این وضع که کاندیداهای اصلاح طلب از زیر بار جوابگویی الان شانه خالی میکنند(اونمالان که هنوز انتخاب نشدن وخرشون از پل نکذشته)....تا این حالت برقراره نتیجه بازهم چیزی بهتر از احمدی نژاد نخواهد بود.....تا وقتی هر دوره به دوره توقعاتمون رو بالا نبریم از کاندیداها اونها هم تغییر نخواهند کرد....درست مثل زمان خاتمی...بهش رای دادیم ولی ازش نخواستیم واگر کسی هم ازش خواست و سوال کرد سریعا توسط طرفداران سرکوب شد و رانده شد

میگید فایده نداره؟؟/...میگم چرا اتفاقا داره...مثالش جنبش زنان....اینقدر کوشش کرد و تلاش کرد وهزینه کرد و یک میلیون امضا و کمپینهای دیگر راه انداختند که الان متحجر ترین افراد در گذشته برای جلب نظرشون تبلیغ و قول وزیر زن در کابینه میدن

اراتفاقا اینجوری که شما میگید عمل کردن و فقط هر 4 سال یکبار به فکر کشور افتادن ما رو به هیچ کجا نمی رسونه
ویادتون باشه جنبش زنان نه فقط در زمان خاتمی بلکه در زمان محمود به تلاشش ادامه داد تا الان نتیجه بگیره...و من کلاهم رو به احترام این گروه از سر بر میدارم

پ.ن: بازهم پست سیاسی شد ولی باید به این موضوع و این نوع شعار دادن یکبار برای همیشه جواب داده میشد.

با احترام

کلاید

آخرین ويرايش توسط clyde_barrow در June 9th, 2009 و ساعت 18:02
clyde_barrow آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از clyde_barrow: