نمايش پست تنها
قديمي May 17th, 2009, 17:31   #1186
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام آقا رضا

بنده زیاد پست نمی زنم . اما اگر به خاطر داشته باشید ، چند باری بوده که نهایت سعی خودم رو ( گاها به شکل تبادل نطر خصوصی با شما ) برای حل مشکلات سایت انجام دادم .

اینو فقط به این لحاظ عرض کردم که بگم الان هم صرفا هدفم کمک به حل موضوع هست و نه گنجانده شدن در قالب یکی از دو گروه درگیر موضوع ... ( و صحبتم به واقع مرتبط به تاپیک انتقاد و پیشنهاد هست ! )

میخوام عرض کنم جسارتا به مدیریت شما اینجا یک انتقاد وارد هست و اونم این هست که وقتی دوستان چند روز قبل خواسته و ناخواسته ( به هر دلیلی ، از جمله رعایت مصالح سایت و احترام به درخواست شما و ... ) از زدن پست در تاپیکهای حساس و مورد نظر خودداری کردند و در واقع نظر شما تامین شد ، زمان مناسبی بود تا با اقدام لازم ، از قبیل حذف کردن تاپیکهای مذکور ، نظر سنجی یه هر راه حل دیگه ای که صلاح میدونستید و قبلا در موردش بحث شد ، مساله رو نهایی و تکلیفش رو مشخص میکردید .

بی تفاوتی و سکوت شما بعد از سکوت دوستان و ارسالهای یک جانبه بعضی از دوستان و مجددا سکوت ادامه دار شما ، این دیدگاه رو ایجاد میکنه که شما جهت دار عمل کردید و نه بی طرف ( هر چند که با شناختی که شخصا از شما دارم میدونم که اینطور نیست )

الان هم فکر میکنم دیر نشده . به گمانم با خودداری یکی دو روزه دوستان از ادامه این بحث ، و تصمیم گیری قطعی و مشخص در اینباره ( به هر گونه ای که صلاح و درست میدونید ) میتونه به این روند پایان بده .

شرمنده که رک و صریح صحبتم رو عرض کردم .
پیروز باشید .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول