نمايش پست تنها
قديمي April 4th, 2011, 16:27   #1751
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

تاريخ عضويت: May 2010
تشکر از ايشان: 16,068 بار در 3,044 پست
Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
منظورتون از کدوم فعالیت چی بود .مگر همین الانم در سایت فعالیت نمی کنید.اینکه چطور کشف کردم فکر کنم حداقل 5 سال فعالیت در فروم و شاهد بودن رفتار مدیریت در اختلافات پیش امده زمان کافی برای قضاوت باشد.متاسفانه زمان مورد اشاره شما زیاد در سایت فعال
نبودم ولی مدت زمان زیادی شاهد فعالیت جنابان اقبالی و پیروزی بودم.فکر نکنم این دوستان کسانی باشند که ادعای درست بودن همه
تحلیلهایشان را داشته باشند که بعد بخواهند در صورت اشتباه ان را مخفی کنند .بنطرم دلیل این بقول شما خصومت نوع نوشتاری باشد
که شما بکار میبرید.
آخه چرا زور میگی همشهری ( منم اصلیتم ارومیه ای است ) شوخی کردم . ولی دوست عزیزم ببین نمیدونم اون موقع یعنی 3 ماه پیش شاهد بحث من و بهزاد اقبالی بودید یا نه ؟ اما یادم است که اون موقع حتی به پستهای پاک شده ایشون اشاره هم کردم که در خصوص تحلیلهای یورو دلار بود و حتی متن تحلیلهاشون رو هم به بچه ها یادآوری کردم که در نهایت بهزاد اقبالی در حدود 3 یا 4 صفحه آخر را که مربوط به همین بحث بین من و خودش میشد را زد و پاک کرد . حالا دوستانی که شاهد هستند میتونند بیایند و شهادت بدهند .

اما در مورد بهزاد پیروزی باید بگم که خیلی برام عزیز است و خیلی خیلی دوستش دارم و بسیار شخص شریف و محترمی است.

ارادتمندم - عرفان