نمايش پست تنها
قديمي January 13th, 2009, 14:58   #131
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام و خسته نباشید.
مسابقه آرام آرام داره مسیرش رو پیش میره لوریج پایین هست و مشکل آزاد نشدن مارجین هم هست اما به هر حال دوستان این شاید تمرینی باشد برای اینکه بفهمیم دلیل کال شدن ها چیست.در این مسابقه شرایط طوری تنظیم شده که خود به خود خیلی از مسیرهای کال شدن بسته هست.این مسابقه بیشتر به نفع ماست مثبت نگاه کنید تا دلایل شکست 95 درصد را پیدا کنید.
خانم پری با شما هم موافقم به هر حال روش شما مارتینگل هست و از آن سود می کنید شاید در این جور مسابقه ها بهتر باشد روشتان را تغییر دهید ویا بر اساس شرایطی که به نفع روش شماست شرکت کنید. با آرزوی موفقیت برای شما و همه ی دوستان.
سلام
آخ آخ ، گفتین ، خدا لعنت کنه این پوند را با این مارجینی که میخواد ، دو تا پوز میگیری ، حساب تعطیل میشه ، منم پارتیزانی عمل میکنم ، رو پوند میگیرم ، دوباره میبندم ، میام 2و 3 تا دلار میگیرم ، دوباره
البته کلا لانگ ترم کار میکنم و لی اینجا مسابقه هست دیگه
یه تاپیک واسه کل کل هم دوستان ایجاد کنند ، لاک پشتی کل کل کنیم ، عماد و آلبرتینی کجا رفتن ؟!
مثلا من میگم شدم 1002 دلار ، اون یکی میاد میگه بکش کنار ، من شدم 1005 دلار
موفق باشید