نمايش پست تنها
قديمي January 13th, 2009, 13:04   #123
fxtradeisfahan
Senior Member

fxtradeisfahan's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 414 بار در 99 پست
fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fxtradeisfahan
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سلام
فکر می کنم تو اون نظرسنجی که پرسیده بودین کی می خواد مسابقه مثل دفعه قبل باشه یا قوانین مسابقه جدید، فقط من بودم که مخالفت کردم و قوانین قبل رو ترجیح دادم... باز خوبه فقط یه نفر ناراضیه، یه نفر مهم نیس، اتفاقا ً خیلی هم خوبه که قوانین مسابقه حداقل چیزی حدود 99/5 درصد افراد رو راضی کنه، ولی شاید می شد با یه قانون و اونهم سود کمتر از 30% همه رو راضی کرد.من الان 90 دلار تو ضررم و نمی تونم هیچ حرکتی بکنم، چون دیگه اجازه پوزیشن گیری ندارم و باید بشینم فقط چارت رو نگاه کنم... من مارتینگل کار می کنم، فکر می کنم متوجه باشین که چرا این قوانین اصلا ً به نفع من نیست... خواهش می کنم تو وضع قوانین کمی تجدید نظر کنین و کسی هم در مورد درست و غلط ِ نحوه پوزیشن گیری افراد نظر مطلق نده (لحن بیانم رو بد و تند برداشت نکنین!!!)... چون من با همین نحوه، تو این مدت تقریبا ً 90% اوقات سود گرفتم و تو مسابقه آی اف سی نفر 16ام شدم، اما اینجا قوانین به ضررم هست چون چیز زیادی تو ضرر نیستم، ولی اینکه نمی شه پوزیشن جدید باز کنم جالب نیست. فکر می کنم اگر قانون محدودیت سود رو بررسی کنید متوجه می شید که این بهترین قانون می تونه باشه، چون فقط می خوایم کسی یه دفعه به سود کلان ِ شانسی نرسه، نه هیچ چیز دیگه... وگرنه اصلا ً چه اشکالی داره یکی آخر مسابقه مارجین خیلی بالایی هم کسب کرده و کلی هم از دیگران فاصله گرفته... ما که مخالف اون دسته نیستیم، هستیم؟ ممنون
سلام
ببخشید اگه می پرم وسط
راستش قبلا اقا رضا گفته بودند که ما هدفمون اینه که به شیوه ای مسابقه را طراحی کنیم که برنده کسی باشه که بشه فرضا اگه 50,000 $ سرمایه داشتید بتونید اعتماد کنید و سرمایتونو به اون بسپارید تا باهاش ترید کنه
سیستمهای مارتینگلی اعتبارشون به نحوه استفاده از آنهاست. و امکانش هست که با یک اشتباه حساب کال بشه و به هر حال کمی ریسکش از حالتهای عادی ترید بالاتره
البته این نظر شخصیه منه و حتما نمیتونه صحیح باشه

آخرین ويرايش توسط fxtradeisfahan در January 13th, 2009 و ساعت 13:43 دليل: .....
fxtradeisfahan آفلاين است
3 تشکر کننده از fxtradeisfahan: