نمايش پست تنها
قديمي January 13th, 2009, 11:39   #121
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام
فکر می کنم تو اون نظرسنجی که پرسیده بودین کی می خواد مسابقه مثل دفعه قبل باشه یا قوانین مسابقه جدید، فقط من بودم که مخالفت کردم و قوانین قبل رو ترجیح دادم... باز خوبه فقط یه نفر ناراضیه، یه نفر مهم نیس، اتفاقا ً خیلی هم خوبه که قوانین مسابقه حداقل چیزی حدود 99/5 درصد افراد رو راضی کنه، ولی شاید می شد با یه قانون و اونهم سود کمتر از 30% همه رو راضی کرد.من الان 90 دلار تو ضررم و نمی تونم هیچ حرکتی بکنم، چون دیگه اجازه پوزیشن گیری ندارم و باید بشینم فقط چارت رو نگاه کنم... من مارتینگل کار می کنم، فکر می کنم متوجه باشین که چرا این قوانین اصلا ً به نفع من نیست... خواهش می کنم تو وضع قوانین کمی تجدید نظر کنین و کسی هم در مورد درست و غلط ِ نحوه پوزیشن گیری افراد نظر مطلق نده (لحن بیانم رو بد و تند برداشت نکنین!!!)... چون من با همین نحوه، تو این مدت تقریبا ً 90% اوقات سود گرفتم و تو مسابقه آی اف سی نفر 16ام شدم، اما اینجا قوانین به ضررم هست چون چیز زیادی تو ضرر نیستم، ولی اینکه نمی شه پوزیشن جدید باز کنم جالب نیست. فکر می کنم اگر قانون محدودیت سود رو بررسی کنید متوجه می شید که این بهترین قانون می تونه باشه، چون فقط می خوایم کسی یه دفعه به سود کلان ِ شانسی نرسه، نه هیچ چیز دیگه... وگرنه اصلا ً چه اشکالی داره یکی آخر مسابقه مارجین خیلی بالایی هم کسب کرده و کلی هم از دیگران فاصله گرفته... ما که مخالف اون دسته نیستیم، هستیم؟ ممنون