نمايش پست تنها
قديمي January 16th, 2008, 17:31   #17
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

با پیشنهاد جناب شریعت کاملاً موافق هستم . با توجه به اتفاقات روزهای اخیر که متاسفانه برای اولین بار هم نیست که در این سایت شاهد آن هستیم فکر می کنم می توان در روند کار بازبینی کرد .

با توجه به اهداف اصلی سایت که آموزشی بوده و همواره نیز بر آن تاکید شده ، 2 چیز را فکر نمی کنم بتوان در آن معنی کرد :

1 . تبلیغات رایگان

2 . ایجاد بحث و جدل های شخصی (اعم از مرتبط یا غیر مرتبط) در تالار آگهی های رایگان

مختصراً پیشنهاد می کنم این تالار در درجه ی اول از حالت رایگان خارج شده و بنا به صلاحدید مدیران ، مبلغی برای انجام تبلیغات در آن تعیین شود (به این ترتیب می توان محدودیتی نیز برای تعداد تاپیک ها تعیین نمود)

در ضمن دادن پاسخ به تبلیغات انجام شده چندان مفهومی ندارد چون اگر کسی سوالی در خصوص موارد ارائه شده داشته باشد به راحتی می تواند با پیغام شخصی ، از صاحب تاپیک سوالات خود را بپرسد .

این دو مورد چند فایده هم دارد :

1 . افراد سعی می کنند وقتی در حال تبلیغ و پرداخت پول در ازای آن هستند ، از ID های اصلی خود استفاده نمایند تا بر اعتبار کار آنها بیفزاید .

2 . این تبلیغات ، قبل از ارائه در تالار می تواند توسط تیمی از مدیران تالارهای مختلف بررسی گردد تا واجد حداقل شرایط باشد . البته این به معنی نظارت همه جانبه نیست چون نه چنین کاری مقدور است و نه صحیح . همانگونه که در بالای صفحات سایت و زیر بنرهای تبلیغاتی نیز نوشته شده : " سایت مسئولیتی در خصوص محتوای تبلیغات ندارد "

3 . در بالای تالار و در یک تاپیک مشخص می توان مطالبی را تهیه و تنظیم نمود که هشدارهای لازم را به تفصیل به استفاده کنندگان از خدمات تبلیغاتی (اعم از سیگنال ، تحلیل ، خرید و فروش و ...) بدهد که مطالب این تاپیک نیز توسط افراد علاقمند تهیه و تنظیم شده و برای مدیران سایت ارسال می گردد تا در تایپک قرار داده شود و در آنجا هم نیازی به بحث و جدل نخواهد بود . در این قسمت ، هر یک از کاربران که نکته ای را در نظر دارند می توانند در قالب هشدار یا روشنگری به سایر دوستان گوشزد کنند .

4 . پس از در نظر گرفتن تمام این موارد در مرحله ی آخر مانند تمام تبلیغاتی که در دنیای ما انجام می گردد ، مسئولیت کار با شخص استفاده کننده خواهد بود و لا غیر .

امیدوارم این کارها باعث آرامش هرچه بیشتر سایت گردد تا همه با هم ، با انرژی بیشتر تمرکز خود را بر روی آموزش و کسب تجربه بگذاریم .

شاد و سربلند باشید
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول