نمايش پست تنها
قديمي December 14th, 2009, 01:22   #4
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
سلام
ابتدا عرض کنم که این تاپیک رو به سفارش یکی از دوستان ایجاد کردم. حالا چرا اینجا؟ ، به دلیل اینکه تالار موضوعات عمومی همچنان تعطیل بوده و موضوع هم ربطی به تالار عمومی فارکس نداشت. از طرفی مسئولیت این تالار هم به عهده دوست عزیزم کسرای بزرگ بوده که خودشون مختار هستن هر تصمیمی رو با مدیریت سایت بگیرن.

حال با توجه به اینکه بحث شغل اول یا جانبی بودن فارکس هم مطرح بوده و برخی از دوستان به علت معضل بیکاری در خانه نشسته و به فارکس مشغول هستن و علاوه بر اینکه اکثراً هم سودی عایدشون نمیشه و از دید خانواده ها هم کار خاصی انجام نداده و واقعاً هم نوعی گیم نت محسوب میشه ، بد نیست برای آشنایی با کسب و کارهای خانگی که در سطح دنیا هم بعنوان یک مبحث علمی به اون نگاه میشه هر کدوم از دوستان اطلاعاتی در مورد مشاغل مختلف دارن اینجا مطرح کرده تا با گفتگو روی اونها ، افرادی که امکانات موردنظر هر شغل رو دارن بتونن بهره لازم رو ببرن.
در همینجا هم خواهش می کنم از معرفی کسب و کارهای اینترنتی که همه ما پیش از فارکس بطور کامل با اونها سروکار داشتیم خودداری کرده و مشاغلی رو هم معرفی کنید که یا تجربه اونو داشتید و یا حداقل اطلاعاتتون در موردش کافی باشه.
من هم در پست بعد یک نمونه رو که از طریق سرج اینترنتی پیدا کردم درج می کنم تا با نحوه معرفی اونهم تا حدودی آشنا بشید.
با تشکر از همه دوستانی که در این زمینه دانسته های خود را به اشتراک میذارن.
موفق باشید
درود بر جناب سعیدیان

ضمن عرض ادب و احترام ، با اینکه همانطور که اشاره کردید موضوع تاپیک شما ارتباط مستقیمی با فارکس ندارد ولی مطمئنم این تاپیک سود ده تر و کم ریسکتر از هر تاپیک دیگری در این سایت خواهد بود .
با مشورتی که با آقا رضا داشتم تصمیم بر این شد که این تاپیک در همین تالار باقی بماند و از دوستانی که زحمت میکشند و ایده های خود را مطرح می کنند خواهش میکنم از تبلیغات و ارایه هرگونه لینک تبلیغاتی یا معرفی شرکت های هرمی و نتورک مارکتینگ و مشابه آن جدا بپرهیزند و اجازه دهند تاپیک روال مورد نظر جناب سعیدیان را طی کند .
با احترام
کسری
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول