نمايش پست تنها
قديمي March 8th, 2010, 11:39   #69
niceevil
Junior Member

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 12 بار در 3 پست
niceevil (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله m_star1316 نمايش نوشته ها
جناب کسری عزیز:
در مورد دو مدل لپ تاپ زیر چند سئوال داشتم:

HTML Code:
DELL Vostro    /1520/2.66 C2D/Cash:6M/4GB||/HDD:320/15.4"/GF 9300/               قيمت : 1000000
  DELL Inspiron  /1564/2.13 I3 /Cash:3M/4GB|||/HDD:320/15.4"/ATI 4330/              قيمت : 790000
1. پردازش کدوم یکی قویتره( البته گویا اولی پردازش بهتری داشته باشه ولی میخوام بدونم تفاوت بینشون زیاده یا نه) ؟
2.کدوم یکی برای آپ گریت شدن بهتر ساپورت میشه؟
3.ضمنا درسته که مدل 1564 داره گرونتر میشه؟
4.اگه بخواین صرفنظر از تفاوت قیمتی دو مدل زیر یکی رو بهم پیشنهاد کنین کدوم یکی رو انتخاب میکنین؟
ببخشید زیاد سئوال کردم.
ممنون
ووسترو بهتره
1564 تازه اومده هنوز درايور های ايکّس پی کامل رو نداره مجبوری ويستا يا 7 نصب کنی (ويندوز ايکس پی 32 بيتی به شدت روش کند عمل ميکنه که بخاطر پردازندش هست 64 بيتی مشکلی نداره)

ووسترو از بهترين مدل های دل ما حدود 1000 تا1510-1520 فروختيم تا حالا کلاً 2 تا برگشتی داره (من تهران نيستم فقط از اين نظر گفتم که بدونين زياد با اين مدل ها سر و کار دارم )

فقط موقع خريد دقت کنين سفارش کدوم منطقه هست چون از نظر کيفيت واقعاً فرق داره ما از امريکا و کانادا ميگيريم
اما زيگورات سفارش پاکستان رو داره پس گول تبليغاتش رو نخوريد
قبل از خريد سرويس تگ دستگاه رو از فروشنده بگيرين و اون رو تو سايت دل وارد کنيد کليه مشخصات دستگاه و اينکه سفارش کدوم کشوره رو بهتون ميده

توصيه خودم اينه لپ تاپ با گرافيک اينتل بگيريد هم قيمت کمتری داره هم تو استفاده طولانی کمتر آسيب ميبينه (مخصوصاً سری جی فورس 8400) واسه فارکس هم احتياجی به گرافيک 3D نداريد
1520
cpu 2,2
ram 2
hdd 250
intel
حدود 670-700 ميشه خريد

راجع به دل هر سؤالی داشتين ميتونم راهنمايی کنم

در مورد باطری هم هميشه وقتی امکانش رو داريد از برق استفاده کنيد و باتری رو خارج کنيد
و اين نکته رو هم در نظر داشته باشيد اگه به مدت طولانی از باتری استفاده نميکنيد حتماً تا آخر شارژش رو خالی کنيد
چون اگه شارژ داشته باشه خاصيت خودش رو از دست ميده

تو اين 3 سال ما به همه مشتری ها همين توصيه رو کرديم و تاحالا حتی يک مورد خرابی که دوستمون گفت رو نداشتيم
و دقيقاً تمام باتری های خرابی که واسمون آوردن به دليل استفاده همزمان برق و باتری بوده (شارج کردن باتری نصفه هم باعث ميشه اون قسمت باتری که هميشه شارج داره خاصيت خودش رو از دست بده)

آخرین ويرايش توسط niceevil در March 8th, 2010 و ساعت 11:48
niceevil آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از niceevil: