نمايش پست تنها
قديمي August 3rd, 2008, 19:55   #65
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
ولی بنظر من چیزی که از همه بیشتر حال می ده توی این بازی زمانی هستش که به اینترنت دسترسی پیدا میکنی...اونوقت هر چی دیگران جیگرشون در میاد پیدا می کنند تو در جیک ثانیه صاحبش می شی...لول...در ضمن این انرژی هسته ای هم وقتی ساختنش توسط سازمان ملل بن میشه خیلی ضد حال میشه...مخصوصا که تازه به تکنولوژیش دست پیدا کرده باشی و فقط یک دور مونده باشه تا یک کلاهک بسازی،بعد اونوقت سازمان ملل ساخت اونو بن کنه ...آی حالی می ده

یا علی

پ.ن:راستی مگه نسخه جدیدترش نیومده؟؟؟...این ورژنش رو فکر کنم یکی دو سال پیش بازی می کردم
باس تو این بازی سیاست داشته باشی. من همیشه تمام ادیان رو کشف می کنم از بودایسم گرفته تا اسلام همه رو خودم کشف می کنم بعد دین کشورم رو به تمام کشور ها منتقل می کنم سیاست نظامی و اقتصادی و ... رو رو هم به همه تحمیل می کنم اینطوری معمولا کسی نمی ره سراغ سازمان ملل! البته من یک بار هم با فرستادن آپولو به فضا اول شدم!!! :دی

نسخه جدیدش برای PC رو من پیدا نکردم اومدن فکر کنم جولای 2008 اومده باشه.