نمايش پست تنها
قديمي September 8th, 2008, 00:09   #39
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم
جناب درزی

تشکر بنده از هر نوشته ای نشان از تایید آن نوشته دارد. جنابعالی از سایت سرمایه و مدیریت آن و سیستم اعتبار دهی انتقاد کرده اید و جناب آلبرتینی هم از جنابعالی انتقاد کرده اند. بنده هم به عنوان یک کاربر سایت سرمایه حق دارم که از هر کاربر دیگری انتقاد کنم. تشکر بنده به عنوان یک کاربر یعنی تایید صحبتهای ایشون. حال چون رنگ آی دی بنده فرق میکنه، بنده حق انتقاد یا پیشنهاد ندارم؟

ایشون هم قصد تخریب شما رو نداشتن. چند نکته در آن پست جناب آلبرتینی هست که بنده بابت اونها از ایشون تشکر کردم. اول انتقاد پذیری خودشون در بحث با جناب ویرانگر که منجر به نتیجه بسیار عالی برای خود ایشون شد. دوم عدم انتقاد پذیری و آستانه تحمل پایین جنابعالی. سوم جمله زیر که فلسفه وجود هر فروم و انجمنی است:

نقل قول:
اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود
حال تشکر از چنین پستی که چندین نکته مثبت را در دل خود دارد و یک نکته انتقادی درباره جنابعالی داره، حق من مدیر تالار نیست؟ و آیا این نکات در جهت تخریب شما بوده است؟!!!

همچنین این پست نکته دیگری دارد و آن پیگیری های خوب جناب طالبی که همواره بدون حاشیه به مسائل تکنیکی پرداخته اند اما شما ناجوانمردانه به ایشون تاخته اید:

نقل قول:
مسوول تالار شدنشان هم بدلیل رفاقت ( پارتی بازی ) با جناب رهجو بوده است
سوالی از جنابعالی دارم، آیا این پست شما مستحق دریافت اعتبار منفی نیست؟ مثل اینکه شما عادت به عدم رعایت احترام متقابل در محیط های مجازی دارید. چرا که بنده شما رو در قرار عمومی سایت، فردی متین و آرام دیدم اما در درون فروم و در زبان نوشتاری جور دیگر مینویسید.

میدانید در تالار مدیران چقدر بر سر انتخاب مدیران و مسئولان تالارها بحث میشه؟ بنده این جمله شما رو توهین به تمامی مدیران سایت میدانم. آیا خود بنده در زمانی که برایتان مشکل پیش آمد از شما در پیام خصوصی دلجویی نکردم و خواهان صبر از سوی شما نشدم؟

اما عجله های بی مورد و حاشیه سازی ها توسط خودتون باعث ایجاد کدورت برای خودتان شد.

زیاده عرضی نیست

موفق باشید
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول