موضوع: Firefox Add-ons
نمايش پست تنها
قديمي September 2nd, 2009, 16:39   #32
erfan_ke
Member

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 237 بار در 103 پست
erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)erfan_ke (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله emilvr نمايش نوشته ها
سلام

من از نسخه 3.0.13 استفاده می کنم،

من قبلا نسخه 3.5 رو دانلود کردم، نصب کردم اما خیلی زود پشیمون شدم دوباره همون نسخه 3.0.13 رو نصب کردم رو سیستم.

نمی دونم برای شما هم این مشکل پیش اومده یا نه، اما اون موقع وقتی نسخه 3.5 رو نصب کردم تب اولی اصلا بسته نمیشد، بعد یه سایتو باز می کردی دیگه نمی تونستی از دکمه استاپ ( همون دکمه ضربدر قرمز فایر فاکس ) استفاده کنی، بعد یه چند دقیقه هم کل مرورگر هنگ می کنه، اصلا نمیشه از سرچ تولبارش استفاده کرد و کلی دردسر دیگه.
البته یه جایی خوندم نسخه جدیدش رو ویندوز 7 خوب کار نمیکنه، شاید دلیل مشکلاتی که باهاش مواجه شدم این باشه
من همون نسخه 3.0.13 رو ترجیح میدم!
سلام
من هم مشکل شما رو داشتم ، ضمن اینکه مشکلات دیگه ای هم برام پیش میومد مثلا فونت ها یه جور دیگه ای میشدند و دوباره بر میگشتم به ورژن قبلی ....
تا اینکه ویندوز رو عوض کردم و این بار از ابتدا ورژن 3.5.2 رو نصب کردم ، الان هیچ مشکلی نداره و عملکردش هم از قبل بهتره ، نتیجه ای که گرفتم این بود که افزونه های نصب شده تو ورژن قبلی باعث ایجاد این مشکل میشد ، پیشنهاد میکنم وقتی ورژن جدید رو نصب میکنید افزونه های قبلی رو پاک کنید و بعدا تک تک نصب کنید
erfan_ke آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از erfan_ke: