نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 01:57   #1558
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
خوشحالم و خیلی خوشحالم ...از اینکه کسی بغیر من هم به این موضوع معترضه...از اینکه فردی دیگه هم به این موضوع اشاره میکنه و براش مهمه...از اینکه فقط به به چه چه دیگران نمیکنه و انتقاد درستش رو میکنه حتی اگردوستش ناراحت بشه و افراد بعضا احساساتی و بعضا از اب گل الود ماهیگیر،بهش تهمت بزنند که حق دوستی رو نگه نداشتی.

درود بر شرافتت که امروزه خیلی کم پیدا میشه و خیلی ها برای ناراحت نشدن دوستشون یا رسیدن نفعی بهشون ازش دست کشیدن.

با احترام

کلاید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
جناب کلاید با سلام
با همه احترامی که به عنوان یک دوست برای شما قایلم و قصد شکستن حرمت کسی رو ندارم اما با دیدن این پست شما سخت در عجبم.نمیخواستم بگم اما شما مجبورم کردی:

شما کسی بودی که من حداقل روزی 2 ساعت باهات صحبت میکردم.خودت میدونی که بعضی روزا بیش از 5 ساعت به طول میانجامید.

شما در سایت سرمایه تنها کسی بودی که هر انچه از تحلیل بنیادین میدانستم به شما اموختم.منت نمیگذارم اما اقرار میکنم که شما رو در اون زمان به عنوان یک دوست خوب پذیرفته بودم و به خاطر دوستی این رو در اون زمان وظیفه خودم میدونستم.

شما کسی بودی که من جزوه های تحلیل بنیادی خودم رو که حتی به حامد خسروی صمیمی ترین دوستم هم ندادم اما برای شما تک تک برگهاشو اسکن کردم ،روی اینترنت اپلود کردم و براش سند کردم.

شما کسی بودی که من هر انجه از اوراق قرضه میدانستم تک تک برای شما شرح دادم.

شما کسی بودی که به عنوان یک انسان صادق میشناختمت.اما باید اقرار کنم که ادم شناس خوبی نیستم.حداقل تجربه بنده بسیار بسیار اندک هست.

شما کسی بودی که به خاطر شما بارها ازت دفاع کردم و حتی رابطه بنده با اقا حامد بر سر موضوع شما به هم خورد.

شما کسی بودی که زمانی که رفتی اونقدر ناراحت شدم که انگیزه ام از فعالیت در سرمایه بسیار اندک شد و نهایتا از مدیریت سرمایه کناره گیری کردم.این تصمیم رو خودم گرفتم چون با رفتن شما که بسیار بهت امید داشتم دیگری نایی برای ادامه کار نداشتم

روزی که رفتی بدون خداحافظی رفتی و حتی جواب یک کامنت من رو ندادی.امروز که برگشتی هم حتی جواب پیام های منو ندادی.دلیلش مشخص بود ،تا زمانی که به کسی احتیاج داشتی چاکرم نوکرم میکردی و دم از رفاقتی عمیق میزدی اما روزی که دیگر احساس کردی که دیگر چیزی ندارم که به شما بگویم رفتی.گرچه حدس میزنم که شما چه شخصی باشی اما فقط امیدوارم که در واقع شما اون شخص نباشی.ولی اگر بودی پیش وجدان خودت قضاوت کن که این کار کار درستی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و جالب است که امروز اومدی میگی حامد به خاطر ناراحت شدن دوستش پست های تو رو پاک کرده.و جالبتر اینکه تو امروز کاملا در مقابل من قرار گرفتی و حامد که اصلا رابطه بنده با ایشون به هم خورده بود از حرفهای بنده دفاع کردند.همه هدف من رو از اون تاپیک میدونستن.اما شما و اقای البرز با یک برنامه حساب شده شلوغش کردی.من از البرز خان هیچ گله ای ندارم و در پستی همینجا جوابشونو خواهم داد اما از تو به عنوان کسی که عقاید منو میشناخت واقعا در عجبم.

جناب کلاید خواهشا تو یکی دیگه حرف از شرافت نزن که اگر شرافت تو شرافت واقعی است من بی شرف را بر این شرافت ترجیح میدم.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
بهزاد جان با سلام
من به رابطه شما و کلاید کاری ندارم.
اما می خوام بگم کلاید ، اون کلاید سابق نیست.
آنقدر با هم خوب بودیم که حتی افتخار داد و عضو سایت سابق من شده بود.
کلاید قبلی، یک دوست منطقی، عالم و با معرفت بود. امروز به جایی رسیده که حتی پست خصوصی من رو که به وی خوش آمد گفتم و احوال پرسی کردم رو ناجواب می گذارد.
در هر صورت من همیشه او را یکی از 4 قطب بنیادین سایت معرفی کرده و باز خواهم کرد.

این نیز بگذرد...
با سلام
فقط یک چیز
من دارم شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخ در میارم...میگم شاخ یعنی شاخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

من واقعا توی کار دنیا موندم

نمیدونم چی شده و چه خواهد شد...ولی مطمئنم تا مدتها این بهت با من خواهد بود.

فقط در توضیح بگم که من هم مثل بهزاد با کلاید ارتباط نزدیکی داشتم....در مدت زمانی که من با بهزاد جان و کلاید عزیز ارتباط زیادی داشتم هیچ وقت جز خوبی از طرف مقابل از هیچ کدومشون نشنیدم(یعنی کلاید از بهزاد و بهزاد از کلاید همیشه خوبی میگفتند).....من تا حالا سعادت یارم نشده با جناب امیر بابک دم خور بشم ولی از دیگر کسانیکه همیشه کلاید به نیکی یاد میکرد(حالا گاه یا بیگاه) ایشون بوده......نمیدونم چی رخ داده این بین

عجبا و غریبا

البته کلاید به پیغامهای من هم تا بحال جواب نداده...فکر کنم بهتر یکبار در یک جمع خصوصی بشینیم و 4 نفری صحبت کنیم خیلی خوب باشه...ببنیم چی شده؟؟؟؟

ارادتمند
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از shahroodi: