نمايش پست تنها
قديمي June 8th, 2009, 21:31   #1555
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب اقبالی یک امضائی داشتند که در طرفداری از کاندای خاصی بود و کاملاً مشخص بود که با اون امضاء توی اون تاپیک چی قراره گفته بشه (از پشت که کوه که ما نیومدیم) و چون کاندیدای مورد نظر ایشون در شب قبل رفتار زیاد مناسبی نداشتند (و یا به عبارتی جلوی کاندای مقابل کم آوردند) که همه ما هم دیدیم، ایشون خواستند به طرفداری از اون کاندیدا این پست ها رو بزنند تا کمبود اطلاعات کاندیدای مربوطه رو جبران کنند (و خدای نکرده یه دفعه نظر ما نسبت به کاندیدای محبوب ایشون بر نگرده) ، ایشون این تاپیک رو ایجاد کردند که جناب احمدی نژاد رو توش بکوبند و از جناب کروبی دفاع کنند.

به هیچ عنوان اون تاپیک فقط با هدف ارائه آمار و اطلاعات اقتصادی نبود و خود بهزاد خان اقبالی می دونه که با چه هدفی اون تاپیک رو ایجاد کرد همون طور که توی فیس بوک هم اون آمارها و توضیحاتش رو از صبح شروع کرد به دادن.

و اینکه جناب احمدی نژاد دیروز مشخص نشده که داره توی این کشور چیکار می کنه ایشون 4 ساله که رئیس جمهور هستند و توی این 4 سال هم وقت زیاد بود که این تاپیک زده بشه، دیروز موقع زدن این تاپیک نبود.

در مورد احترام به عقیده دیگران هم باید خدمتتون عرض کنم که عقیده یک نفری شاید این باشه که هر روز صبح که از خونه می یاد بیرون با پاره آجر بزنه توی سر مردم، حالا واقعاً باید به عقیده این فرد ما احترام بذاریم؟

عقیده در مورد انتخابات هم یه همچین چیزیه، مساله ای که از صبح تا شب توی رادیو، تلویزیون، مطبوعات و خیابون داره گفته می شه منظور ازش چیه و چرا باید رای داد جای بحث نداره. من نمی تونم بشینم یه عده با عقاید اشتباه خودشون زندگی من، خانواده و اطرافیانم رو خراب کنند و من حداقل کاری هم که می تونم انجام بدم رو هم انجام ندم.
جناب البرز عزیز

اینکه شما بر اساس دیتاهاتون میاید و اقدامی میکنید با چیزی که ما میبینم خیلی فرق میکنه.من خودم رو میگم

کاری هم به هیچ بنی بشری ندارم.من وقتی تاپیک آقای اقبالی رو دیدم ایشون این امضائی که شما میفرمائی نداشت.

پس بنده تا همین الان که شما فرمودی نمیدونستم ایشون طرفدار کی هست.شما حکایتت حکایت قاضی که من

میشناختم همه کسانی که یک دفعه دادگاههای خارجی رو حتی تو فیلمها دیده باشند میدونند که حکم به برائت

یعنی یک نفر تا زمانی که ثابت نشده گناهکاره عملاً بیگناه ولی این قاضی که کم هم ما تو این مملکت ازشون نداریم

نظر عکس داشت میگفت هرکی میاد دادگاه یعنی چند بار خلاف کرده یک دفعه اش گیر افتاده باید به اشد مجازات رسوندش.

برای همین هیچ وقت متهم رو اجازه نمیداد صحبت کنه.

شما حتی اجازه ندادی من این امار رو ببینم خودم نتیجه گیری کنم.

حالا که بحث گفتنه شما بدون آقای اقبالی با ما خیلی مشکل داره.خودش هم میدونه. ولی اینقدر محترم بود که

من نوعی باور کنم وقتی میگه میخواهم آمار ارائه بدم منظورش اینه که میخواهد آمار ارائه بده اگر تا الان حرفی نزده

به خودش مربوطه ولی حالا که میخواهد صحبت کنه من و شما حداقل میتونستیم صبر کنیم حرف بزنه بعد بهش حمله کنیم.