نمايش پست تنها
قديمي June 8th, 2009, 17:00   #1554
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
بنده برام خیلی جالبه که شما نه تنها احترام من و بقیه بچه ها،بلکه احترام اقای پیروزی رو هم نگه نمیدارید.

بنده اصلا حرفی زدم که شما بخوای روش قضاوت کنی؟؟؟؟
در ثانی به خاطر حرفای شما دیگه توی این بحث شرکت نکردم.و اون رو موکول کردم به بعد از انتخابات.

مورد بعدی اینکه وقتی که این تایپیک رو شروع کردم امضا رو برداشتم که برخی همچون شما فکر نکنند که میخوام برای کسی تبلیغ بکنم.

تغییر اسم تاپیک به خاطر صحبت هایی بود که اقای نینجا انجام دادند و نه شما.همه میدونن ایشون طرفدار اقای احمدی نژاده ولی به خاطر احترام به بقیه حتی یک پست هم نزد.اصلا طرف اصلی من اقای نینجا بود بعد شما یه دفعه پریدی وسط حرف.پشیزی ارزش نه برای من نه برای اقای پیروزی و نه برای اون افرادی که میخواستن این بحث ادامه پیدا کنه قایل نشدی.حالا سوالم از شما اینه:
ایا من به شما توهین کردم؟؟؟؟؟؟

اما جواب سوالتونگرچه میدونم من هر جوابی بشم شما باز هم حرفی برای گفتن خواهید داشت)

1.بحثی که قرار بود ارایه بشه کاملا اقتصادی بود و میخواستم داده ها رو از ابتدای سال 1350 که دیتاهاش رو جمع اوری کردم ارایه کنم.من اصلا کاری نداشتم که 3 شب پیش چه گذشت و میخواستم صرفا در این تاپیک امار داده های مختلف اقتصادی جمع اوری بشه.مردم خودشون میتونستن با توجه به اونها قضاوت کنند.

2.شما میفرمایید که احمدی نژاد را متهم کرده ام. شما فقط شلوغش میکنی.اصلا من اینجا امار دادم که شما میگی متهم کردم کسی رو؟؟؟؟ایا من از اقای احمدی نژاد بد نوشتم؟؟؟خداییش کم لطفی شما که این حرف رو میزنی.

3.فرمودی که این بحث به فارکس چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟
همه بچه هایی که اینجا هستند من رو میشناسن.هیچ وقت به کسی تهمت نزدم و هیچ وقت هم قصد نداشتم امار دروغین ارایه کنم.(لطفا پست اول رو دقیق بخونید) اولا مگر ما در تالار بنیادی فقط حرف از فارکس میزنیم؟؟؟؟؟این همه بحث در موارد مختلف صورت گرفته.و در ثانی شک ندارم که شما اصلا پست اول رو نخوندی و فقط حرفای خودتون رو بگید.من در اون پست به صراحت گفتم که به کسی توهین نکنید.در ابتدا هم گفتم که این یک بحث اماریه و البته امار بخشی از تحلیل بنیادین هست.
وظیفه تحلیل گر بنیادی بررسی داده ها و امار و ارقام اقتصادیه.
بررسی داد های اقتصادی کشورمون از سال 1350 نه تنها اشکال ندارد بلکه زمانی که بر روی اون بحث بشه میتونیم دقیقا بفهمیم که چه اقتصاد ایران چه نقاط قوت و جه نقاط ضعفی دارد.مایی که دم از تحلیل بنیادین میزنیم بد نیست که حداقل بدونیم در اقتصاد خودمون چی داره میگذره.اشتباه شما در این هست که فکر میکنید تحلیل بنیادین فقط برای فارکس.در صورتی که شما زمانی که بتونید از تحلیل بنیادین در زندگی شخصی خودتون و درک واقعیت هایی که در پیرامون شما داره اتفاق میفته لذتش از کسب درامد در فارکس کمتر نیست.این که شما زمانی که یک روزنامه اقتصادی به دست میگیرید و وقتی که مطالعه میکنید دقیقا بتونید پیش خودتون قضاوت کنید که ایا این نوشته درست است یا غلط ،به درد بخور هست یا نه،لذت بخش هست یا نه،این خیلی مهمه.تحلیل بنیادین علمی است فراتر از فارکس و سهام و این چیزا.

4.فرمودید که چرا دم انتخابات یه هو پیدات شد و این کار رو کردی؟؟؟؟؟؟
باز هم فکر میکنم که شما توجهی به پست های بنده نمیکنید.بنده علنا در پست سوم خودم گفتم که اقا اشتباه کردم.حتی نوشتم غلط کردم که شما دست از سر من برداری.دیگه چی میخوای بنویسم.میخوای بنویسم ............؟؟؟؟؟ اصلا بیا کتبا برای شما و همه بچه ها مجددا "غلط کردم نامه" مینویسم:

دوستان سرمایه ای بنده از همه شما عذر خواهی میکنم که دم انتخابات اومدم این تاپیک رو زدم.اشتباه کردم به بزرگی خودتون ببخشید.

اقای طاهری بنده قبلا هم با شما بحثم شده بود و متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم زبون شما رو بفهمم.لطفا از این به بعد نه شما با من کارتون باشه و نه من با شما.اینو عاجزانه از شما تقاضا دارم.به خدا دیگه نمیدونم چی بگم.
جناب لست نایت جناب اقبالی توضیح دادند شما نخواندید؟ ایشان که گفتند دیگر ادامه نمی دهند چرا باز به حملاتتان ادامه می دهید.چرا هجمه؟

آخرین ويرايش توسط farari در June 8th, 2009 و ساعت 17:03
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از farari: