نمايش پست تنها
قديمي June 20th, 2008, 01:20   #20
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamid.ma نمايش نوشته ها
من از نوشتن زياد خوشم نمياد ولي خوب اينو ميگم
جناب آلبرتيني شما خيلي روي فاركس تعصب داريد و اين تعصب ممكنه به نابودي شما منجر بشه
من خودم حدود 1.5 پيش وارد فاركس شدم و حالا به اين نتيجه رسيدم كه هر چقدر هم تو فاركس آدم سود كنه پول استرسي كه فاركس به آدم وارد ميكنه نميشه تو بورس با روزي 2 -3 ساعت وقت گذاشتن ميشه به راحتي سودهاي ساليانه بالاي 100% كرد اونم بدون استرس ولي تو فاركس چي ؟ آيا ميشه با روزي 2 - 3 وقت گذاشتن به اين چنين سودي رسيد ؟
من با آنكه رشته تحصيليم مالي بوده ولي هنوز كه هنوزه هيچي از تحليل گري نميدونم ولي با همه اينها و فقط با خواندن گزارشها واقعا سودهاي خوبي با كمترين استرس كسب كردم براي مثال كساني كه گزارش شركت تايدواتر خاورميانه را بعد از مجمع عمومي سال گذشته فقط روخواني كردند!!!!!!!( چون همه چيز در گزارش توضيح داده شده بود) سودي بيش از 100% در كمتر از 5 ماه كسب كردند مايه اين سود فقط يك ساعت مطالعه صورتهاي مالي بود !!!! چه موقع شما ميتونيد با يك ساعت خواندن يك گزارش 100% سود در كمتر از 5 ماه و بدون استرس در فاركس بدست آوريد ؟ امثال اين سهم واقعا تو بورس زياده
بورس دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره وقتي سهمي از لحاظ فاندامنتال مطمئن و آماده حركت باشه ممكنه چند ماه در جا بزنه ولي وقتي كه شروع كنه ظرف مدت كوتاهي پتانسيلش آزاد ميشه !!!!
تو بورس تحليل كردن خيلي راحتتر از فاركسه چه تكنيكال چه فاندامنتال !!!! همين باعث ميشه واقعا فشار كمتري روي شخص وارد شود و خيلي راحتتر به زندگي روزمره خودش برسد لااقل تو بورس ميدانيد كه نهايت روزي 3 درصد نوسان ميكند و وقتي كه بازار بسته شد تا روز بعد با خيال آسوده به امور روزمره خودتان ميرسيد ولي تو فاركس شما چه موقع ميتوانيد آسايش را به خودتان ببينيد ؟ ميشه گفت تا زماني كه شما معامله كنيد نمي توانيد رنگ آسايش و ارامش را به خود ببينيد

جناي آلبرتيني شما اين چنين نوشتيد :

"" در مورد اول که گفتی بازاری را نشون بدم که بازدهی اش در سال بیش از 100% بوده باید بگم که شما به اصلی ترین قسمت استدلال من

یعنی توجیه پذیر بودن بازدهی بورس یک کشور با توجه به تورم داخل ان کشور توجه نکردی .بله بورس ایران شاید در مجموع از نظر بازدهی

قابل مقایسه با بهترین بورسهای دنیا باشد با این تفاوت که تورم ایران سی چهل برابر ان کشورهاست.""

آيا براي شما كه در ايران زندگي ميكنيد و قرار است پول بدست آمده را در ايران خرج كنيد فعاليت در بازار بورسي كه مي تواند 100% بازدهي دهد توجيه اقتصادي دارد يا فعاليت در فاركس كه براي مثال 50% بازدهي دارد واقعاً كدام يك از اين بازارها مي تواند زندگي شما را بهتر تامين كند؟

و در انتها : تعصب = نابودي
دوست گرامی من برای شما برای همین مدت 1.5 سال که اشاره شد اصلاحات خوبی در بورس صورت گرفته متوسط سود سالیانه را

حساب کردم که شد چیزی حدود 10 درصد.حالا شما چگونه ادعا میکنید در این بازار 100 درصدسود سالیانه را براحتی میتوان کسب کرد؟

اگر کسی در بورس ایران سالیانه 100 درصد سو د کسب میکند انهم براحتی مطمئن باشید در بازار فارکس این سود را یکماهه کسب خواهد کرد

انهم براحتی.اگر در بازار فارکس حساب شده و با مدیریت ترید کنید استرس ان کمتر از بورس ایران خواهد بود چون دیگر نیازی نخواهد بود

نگران افتهایی مانند رانت اطلاعاتی -بحرانهای سیاسی-افاضات انچنانی مقامات سیاسی-دغدغه اینکه چه کسی ریس جمهور میشود

و ابتکارات عجیب قریب اقتصادی دولت-تحریم اقتصادی-مخفیکاری و سو مدیریت روسای شرکتها و هزاران مورد دیگر باشید.

اگر ممکنه بگید که در فواصل کدوم 5 ماه شرکت تایدواتر 100 درصد سود داده ؟

آخرین ويرايش توسط albertini در June 20th, 2008 و ساعت 01:58
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول