نمايش پست تنها
قديمي June 19th, 2008, 23:08   #18
nima_azadi
Senior Member

nima_azadi's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 6,092 بار در 621 پست
nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)nima_azadi (سطح 3)
0

کلاً دیدمان متفاوت هست ، نحوه حرف زدن شما نشون میده الان در جریان بورس نیستید ، تفکر شما ، تفکر سال 84 بورس هست . لان قوانینی مثل قانون گره وضع شده که سهم ها کمتر قفل بشند . ........ در هر حال انتظار ندارم مثل هم فکر کنیم ، شما در فارکس راحت ترید من در بورس راحت ترم .

اینکه تورم در کشور ما 40% هست ربطی به این نداره که فارکس توجیه اقتصادی اش بیشتر از بورس هست . توی فارکس همینقدر که 90% پولشان را از دست میدهند کفایت می کند که ریسک اقتصادی و سرمایه گذاری در فارکس رو بسیار بیشتر از بورس بدونیم .

البته برای من هم بورس و هم فارکس جذاب هست ولی بدلیل سابقه طولانی تری که در بورس دارم و ابزارهای تحلیل گسترده تری که دارم بورس برام جذاب تره . وقتی من یک سهمی رو می خرم همه چیز رو در مرودش می دونم و می خرم ، اما وقتی من دارم USDCHF بای می کنم ، غیر از اینکه فرانک مال سوئیس هست چی در موردش می دونم ؟

در مورد سایت تالار بورس هم حرفی نمیزنم چون اصلاً تا حالا توی اون سایت نرفتم .

در مورد اعلام گزارشات سه ماهه که از صفت کشکی براش استفاده کردید ، خدمتتون عرض کنم که بیشترشون یا اخراج یا به تابلو چهارم منتقل شدند ، مدتی هست که بورس سفت و سخت گرفته ......

در هر حال امیدوارم در هر بازاری هستید مهم ترینش که پول هست در بیاد فرق نمی کنه بورس باشه یا فارکس ، مهم اینه که پول حلال در بیاد .

یادمه ماه رمضون پارسال بخش قابل توجهی از پولم رو نیم سکه خریدم ، روی 75000 تومان ، حدود 2-3 ماه بعد با سود 40% روی 105 هزار تومان فروختم . من نسبت به هیچ بازاری تعصب ندارم ولی بورس رو واقعاً دوست دارم .حتی بیشتر از فارکس .حتی بازار خرابش رو دوست دارم چون در اون بازار من در کمین نشستم !
nima_azadi آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از nima_azadi: