نمايش پست تنها
قديمي June 13th, 2009, 11:23   #1638
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

اميدوارم كه مديريت محترم سايت تنها به حذف پستهاي حاشيه اي در تاپيك تبريكات بسنده نكنند.

آقا رضا و آقا محسن عزيز، حاشيه ساز و توهين كننده به اعضاي سايت رو شناختيد؟ شروع كننده توهين ها رو پيدا كرديد يا باز هم با سياست سكوت از كنارش رد ميشيد؟

بگيريد جلوي اينگونه كاربرها رو....

بنده از جانب اون كاربري كه به برخي اعضاي سايت توهين كرد، قوياً عذرخواهي ميكنم و از بقيه دوستان هم ميخوام كه در اين شرايط وارد بحث هاي حاشيه اي نشوند.

دیروز پستی زدم که صحبت و سوال و انتقاد از یک رویه و رند شکل گرفته در سایت بود که طبق صحبتهایی که با اقا رضا کردم مخالف قوانین سایت نبود ولی چون ممکن بود حاشیه درست کنه حذف شد و من هم پذیرفتم....ولی ولی...امروز دوباره می بینم باز هم همون روند و رویه دوباره در سایت داره جولان میده و هیچ چیزی هم جلودارش نیست ....لازم دیدم دوباره اون پست رو بزارم

البته اضافه کنم که اصلا از موضوع که جناب حامد ازش صحبت میکنند خبر ندارم و نمیدونم از چه چیز یا چه کسی صحبت میکنه...ولی چون صحبت از شنساسایی حاشیه سازها و درخواست بن کردن این افراد رو کرده وبد لازم دیدم دوباره این پست گذاشته بشه تا علاوه بر افرادی که بطور مشخص بعنوان حاشیه ساز معروفند یک لایه پنهان حاشیه ساز هم شناخته بشه و جلوی اونها هم گرفته بشه.

نکته دیگه اینکه این مطلب مال دیروزه و طبق قرار شکل گرفته قرار بود پست زدن سیاسی اعم ازهر نوع ممنوع باشه و حتی همین رویه که ذکر خواهد شد به البرزخان هم بشدت خرده گرفته بودند که بهمین دلیل باید امضاشو پاک کنه...بخونید و قضاوت کنید:

اینم از اون پست مور نظر:
با سلام در ابتدای این پست یک نکته رو عرض کنم نا سوتفاهم پیش نیاد: این پستی که میزنم برای این نیست که نشون بدم چه کسانی خاطی هستند یا اینکه بخوام بگم بخاطر این خطا مستوجب انتقاد به هروشی هستند(روشی که با بنده در پیش گرفته شد)...اتفاقا اصلا صدم این نیست...قصدم نشون دادن و انتقاد از روش و رویه ای هستش که خود اگاه و یا ناخوداگاه در این سایت جا افتاده و وقتی که به این رویه کسی اعتراض کنه با انواع روشها به تخریب فرد انتقاد کننده پرداخته میشه(منجمله با افشای حرفهای خصوصی...تهمتهای شخصیتی زدن مثل شخصیت مجازی،نمکدون شکن،عاطفی و احساسی کردن بحث منطقی و....)...اون رویه هم چیزی نیست جز "مرگ خوبه برای همسایه"..یا یک جور دیگه بگم "من چون اینجا قدیمی هستم ،چون سابقه دارم،اصلا چون من خیرخواه سایتم و برای این سایت زحمت کشیدم عیبی نداره هر ازچند گاهی قانون شکنی کنم و در عین حال هم اصلا بهیچ وجه قبول ندارم که قانون شکنم...در مقابل تو چون شخصیت مجازی هستی،چون از گروه ما نیستی،اصلا چون با انتقادات(که اتفاقا در راستای بهبود این سایت بوده) نشون دادی دشمن سایتی پس اصلا حق هیچگونه اشتباه و یا انتقادی نداری،اصلا اگر دوست نداری از این سایت برو"

حالا ببینم:

http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=6761 http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=6752 http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=6751 http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=6750 http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=6749 http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=6758 http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=6764

و :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
بنده اگر جای مدیریت سایت سرمایه بودم، تمام کسانی رو که آواتار سیاسی، امضاء سیاسی و پست های سیاسی دارند رو اول با تذکر و بعد با محدودیت در دسترسی به سایت سرمایه مواجه میکردم. هر چند که دیگه برای این کارها دیر هست. اینقدر ما اعضای سایت سرمایه پررو و حق به جانب شدیم که .... آقا رضا، به شدت پیشنهاد میکنم برای چند وقت سایت رو Down نگه دارید
دوباره تکرار میکنم با شخص اقای حامد کاری ندارم...با روند و رویه در پیش گرفته شده توسط ایشون و بعضی از اعضا مشکل دارم

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
بخدا ، به پیر ، به پیغمبر ، به این نور تجلی به این وقت عزیز بجون هرکی که قبولش دارید من بس کردم، شما ول نمی کنید، آقا بهزاد گفت پست نزن گفتم چشم، پیغام خصوصی می دید ول کنم پست نزنم گفتم چشم، پست زدم گفتم غلط کردم پست نمی زنم ، حالا شما ول نمی کنید؟ من چیکار کنم شما دست از سر من وردارید به من گیر ندید؟ شما بحث می کنید، عقیده خودتون رو می گید بعد هم انتظار دارید هیچ کس هیچی نگه، بازهم من کوتاه اومدم گفتم اگر توی پستتون منظورتون من نباشم چیزی نمی گم، شما هرچی دلتون می خواد از نظام و کاندیداهاش طرفداری کنید، من قول می دم تا ابد در مورد این انتخابات هیچی نگم، ولی اگر یک کلمه به من بگید جواب می دم. حالا این شما و این هم سایت سرمایه، اگر دلتون می خواد بازم بمن گیر بدید.
البرزجان شما خودت رو ناراحت نکن..این رویه و روند غلط خودش به خودی خود غلط بودن خودش رو نشون میده.

لازمه اینو هم بیان کنم که یک اعضای این سایت به بنده فرمودند که اگر قوانین این سایت و این سایت رو دوست نداری برو...در جواب ایشون باید بگم که بنده با این سایت مشکل ندارم.....برخلاف جرفی که شما می زنید بنده برای اثبات حرفم از هر روش پست و کثیفی استفاده نمیکنم(مثالهاش رو بالا زدم...دوستان می تونن ببینند چه کساین از این روش استفاده میکنند)...

شما فرمودید که اگر بنده با جناب اقا رضا و سایت مشکل دارم چرا برگشتم و حاشیه ایجاد میکنم؟؟؟ باید عرض کنم که بنده هیچ وقت و هیچ جا نه در عموم اعلام کردم و نه اعمالم اینو نشون میده که با سایت یا اقا رضا مشکل دارم ...فکر کنم این توهم شما باشه...من اگر اونجور که شما میگید اگر اهل ایجاد حاشیه بودم و اگر همانطور که می فرمایید با اقا رضا مشکل داشتم پس وقت رفتن باید کلی حاشیه درست میکرم.....من کی وقتی رفتم حرفی در مورد علت رفتنم به بقیه و یا حتی به شما زدم که شما به راحتی بمن انواع تهمت اعم از "حاشیه ساز،دشمن سایت،دشمن اقا رضا" می زنی؟؟....

بزار مثالی برات بزنم تا متوجه بشی هر تهمتی رو به هر کسی نزی و تفکر خودت رو بعنوان حقیقت به خورد دیگران ندی:

من اگر دشمن بودم من اگر حاشیه ساز بودم من اگر اینقدر که شما می فرمایید دشمن سایت و اقا رضا بودمباید کاری بمانند یکی از مدیران این سایت می کردم که وقتی بهش ریاست نرسید قبل از رفتن اینقدر حاشیه ایجاد کرد اینقدر دری وری گفت حتی علنا فحشی داد که زبون شرم میکنه از گفتنش و بعد قهر کرد رفت و بعد از برگشتن ریاستی که می خواست رو بهش رسید(حالا اینکه اچرا اینکار رو کرد بحثم نیست...با شخص مورد نظر هم هیچ گونه مشکل ندارم...اصلا هم قصدم تخریب ایشون نیست... فقط قصدم بیان مثالی در این مورد برای روشن شدن افراد تهمت زن)

من اگر هم ناراحت شدم جز بطور خصوصی پیش 3 نفر در دل نکردم حتی اصلا بهش در عموم اشاره هم نکردم....حالا چطور شما به من می فرمایید دشمن سایتم یا با اقا رضا مشکل دارم؟؟؟؟؟؟ اصلا چه کسی حرف دل من رو به شما زده؟؟؟؟؟...چه کسی جرف خصوصی من رو اورده پیش ما تا شما اینجور به استناد به اون حرف خصوصی ،در عموم به من بتازید؟؟؟؟
من همه و همه حرفم فقط و فقط اعتراض به روندیست که در بالا ذکر کردم....بر خلاف حرف و نظر شما اگر با اقا رضا مشکلی داشتم و یا اگر سایت برام مهم نبود اصلا به این بحث نمی پرداختم بله ممکنه در این میان من اشتباهاتی کرده باشم ولی به روشنی می پذیرم و به راحتی به اشتباهم اعتراف میکنم...

من همینجا میگم بنده اشتباه کردم که تاپیک اقای اقبالی رو برای زدن حرفم انتخاب کرد و هیمنجا معذرت میخوام(البته این حرفم باعث نمیشه تا اعتقادم به اینکه تاپیک اقای اقبالی سیاسی بوده و اینکه مدیران در برخورد با اون سیاست یک بام دو هوا در پیش گرفتند رو عوض کنم)

در اخر بازهم از همه اعضای سایت یک سوال می پرسم: ایا شما با این روند موجود در سایت که توسط یکسری افراد در پیش گرفته شده موافقید؟؟؟..روشی که فقط باعث دلسردی بقیه اعضا و داشتن احساس تبعیض در انها میشه؟؟؟

واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند

با احترام

کلاید
2 تشکر کننده از clyde_barrow: