نمايش پست تنها
قديمي February 21st, 2011, 23:08   #10
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

تاريخ عضويت: May 2010
تشکر از ايشان: 16,068 بار در 3,044 پست
Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Dadbeh نمايش نوشته ها
عرفان خان شما اگر بخواهید سه تا صندوق پیشنهاد بدید کدوم ها رو پیشنهاد میکنید؟
من خودم فیروزه و بانک تحارت و عقیق رو مد نظر دارم

مثلا صندوقی که در دو سال اخیر 380 درصد بازده داشته به نظرتون بازم جای رشد داره یا اینکه دیگه نباید خریدش؟
سلام دوست عزیز

در حال حاضر من توی بورس تهران فعال نیستم . مسائلی که مطرح کردم مربوط به وضعیت کلی بورس از گذشته تاکنون بود . سالها پیش بنده مدیر عامل یکی از شرکتهای سرمایه گذاری بودم که کار ما تشکیل سبدهای سهام و پورتفوی گردانی بود یعنی همین کاری که صندوقهای کنونی انجام میدهند و متاسفانه هر چه ما در سالهای 81 و 82 و 83 کاشتیم در سال 84 با دور جدید انتخابات و شروع تنش های سیاسی ایران ، بر باد رفت و نابود شد . در زمان دکتر عبده تبریزی ، بنده فعالیت زیادی در شرکتهای بورسی و کارگزاری ها داشتیم و بالغ بر 100 ها گزارش ثبت شده در شرکتهای بورسی دارم . در ان سالها تلاش های زیادی را برای تثبیت وضعیت بازار و شکل گیری سیستم حرفه ای سرمایه گذاری صورت گرفت ولی متاسفانه بستر سرمایه گذاری در ایران به همون دلایلی که در پست قبل اشاره کردم، مهیا نیست.

موفق باشید