نمايش پست تنها
قديمي May 3rd, 2010, 12:44   #9
MEhdi Sobhani
Senior Member

MEhdi Sobhani's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 1,401 بار در 273 پست
MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به MEhdi Sobhani
اشکال چارت دقیقا چیست ؟ ؟

1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen ghobadi نمايش نوشته ها
دوست عزيز زحمات شما واقعا جاي تشكر داره.
ولي متاتريدر همچين نرم افزار مالي هم نيست كه باهاش ديتاي بورس را تحليل كنيم.
براي نمونه همون چارت صدرا كه زديد تقريبا اشتباه هست.دليلش هم در نظر نگرفتن تعدادي از مسائل مثل تقسيم سود يا تعديلهاي سهم يا افزايش سرمايه هست.
سلام
ممنون از اینکه به چارت دقت کردید .
این چارت دقیقا بر اساس اطلاعاتی که از خود سایت irbourse.com گرفته شده ساخته شده و در خیلی موارد هم که اطلاعات اشتباه است اطلاعات رو تصحیح کرده ( به عنوان مثال اطلاعاتی که از این سایت گرفته میشه در خیلی از کندل ها مقدار close و open ممکنه بیشتر از high و یا کمتر از low باشه که در این موارد های و لا اصلاح شده و در اطلاعات قدیمی هم اصلا مقدار open وجود نداره و در این موارد open رو برابر با close قرار میده )
لطفا دقیقا اشکالی که در چارت وجود داره رو بفرمایید تا اصلاح کنم .
در مورد اینکه فرمودید متاتریدر همچین نرم افزار مالی هم نیست نظر خاصی ندارم و نظر شما هم محترمه اما در مورد سهولت کار باهاش و عمومیتش و ... فکر نمیکنم جای سوالی برای کسی باشه و خیلی افراد کار با اون رو به کار با بقیه نرم افزارها ترجیح میدن و حداقل اینکه رایگان در اختیار همه هست و احتیاج به ****** یا رجیستر و ... هم نداره برای استفاده .
این برنامه رو ابتدا برای خودم نوشتم چون خیلی به محیط متا عادت کرده بودم و کار باهاش برام خیلی راحت تر از نرم افزار های دیگه بود و چون خیلی افراد دیگه رو هم دیدم که نظرشون مشابه من هست برنامه رو اینجا گذاشتم .
در نهایت در پست اول هم نوشتم که اگر اشکالی در برنامه هست (در قسمت درباره برنامه اگر نگاه کنید نسخه آزمایشی هست ) مشکل رو بفرمایید تا اصلاح بکنم .
با تشکر .