نمايش پست تنها
قديمي September 8th, 2009, 21:10   #15
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله emilvr نمايش نوشته ها
سلام

چند روزی میشه وقتی می خوام وارد بعضی از سایت ها بشم، با پیغام خطای : Network TimeOut در مرورگر موزیلا و پیغام Could not connect to remote server در Opera مواجه میشم.

این سایت ها، سایت هایی هستند که :

1 - از HTTPS ( Hypertext Transfer Protocol Secure)s استفاده می کنن.

2 - همگی دارای فرمهای لاگین یا ثبت نام هستند.

مثل :

سایت سرویس دهنده وبلاگ wordpress

که بعد از وارد کردن نام کاربری و پسورد پیغام های خطای بالا رو میده.

https://www.libertyreserve.com/en/si...ep1/index.aspx

این صفحه هم که صفحه ثبت نام اکانت جدید در لیبراتی هست به همین شکل پیغامهای خطای بالا رو میده.

و چند سایت دیگه

فایر وال و آنتی ویروس هم مرورگر ها رو بلاک نکردن.

مشکل اینترنت و سرعت هم ندارم چون سایر سایت ها بدون هیچ مشکلی و با سرعت مطلوبی باز میشن.

با مرورگرهای IE , MOZILLA FIRFOX , OPERA تست کردم در همگی پیغام خطا می داد

و نکته جالب اینکه تا یکی دو هفته پیش من این مشکل رو نداشتم یعنی خیلی راحت وارد این سایت ها میشدم.

کسی از دوستان با این مشکل مواجه شده؟ اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
با سلام

مشکل از فایروال و آنتی ویروس شما نیست! مشکل از فایروال شماره 2 مخابراته که به تازگی راه افتاده . دلیل این کارشون هم اینه کلا اکثر سایتهای آ*ن*ت*ی ف*ی*ل*ت*ر و یا نرم افزار ها از این پروتکل استفاده میکنن و چون اطلاعات وقتی با این پروتکل Https رد وبدل میشن کد میشن در نتیجه نمیشه داخلشون رو دید وبا اینکار میخوان یک مقدار منصرفتون بکنند! البته اگر با نرم افزار های ... برید داخلشون میبینید که هیچ مشکلی نیست! البته چون طرز کارش تنها با لیست سایتها به صورت سیاه و سفید هست باید صبر کنید تا بالاخره اون کسی که سایتها رو چک میکنه سایت مورد نظر شمارو توی لیست سفید بزاره.(البته wordpress هم دارای وبلاگ های زیادی در ایرانه و ...) یک بار هم با یک شرکت دیگه امتحان کنید ببینید که اونها اینجوری هستن یا نه. گاهی مواقع این کارها یک مقدار طول میکشه که به همه شرکتها برسه.

پ.ن : من با adsl با سرعت بالا (1 مگ) هم نتونستم توی اون سایتهایی که گفتین برم!

آخرین ويرايش توسط mrm2007 در September 8th, 2009 و ساعت 21:13
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول