نمايش پست تنها
قديمي September 7th, 2009, 13:09   #6
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله candletrader نمايش نوشته ها
سلام
من خط تلفنم به کامپیوتر وصله و خط پر سرعت هم دارم ولی مودو دایال آپ (زولتریسک 3 چیپ)من کار نمیکنه و کامپیوتر اونا نمیشناسه آیا راهی هست که اونا راه اندازی کنم برای این کارت هم درایور وجود نداره و یا من پیدا نکردم حتی توی سایت سازنده هم من چیزی ندیدم. و آیا بعد از اون مشکل این دوستان را هم دارم یا نه؟
ممنونم
در قسمت Device Manager اگر درایوری برای مودم dial up نصب شده است Uninstall کنید ، پس از آن بگذارید سیستم از طریق اینترنت اسکن کند و درایور خود را پیدا کند ، معمولا پس از این کار درایور مورد نظر پیدا میشود . اگر نشد مجبورید به طریقی CD مربوطه را گیر بیاورید یا با گارانتی تماس بگیرید شاید داشته باشند .
البته قبل از آن سعی کنید اسم کامل مودم را به همراه کلمه درایور در گوگل جستجو کنید ، به احتمال زیاد پیدا میکنید .

اما در مورد مشکل شماره گیری بعضی نرم افزار های مخرب از طریق مودم Dial Up ، این شماره گیر ها (Dialers) نرم افزارهایی هستند که با نصب بر روی سیستم عامل ، چنانچه فرد از اینترنت تلفنی استفاده می نماید و یا از طریق مودم Dial Up به خط تلفن دسترسی دارد ، بدون اجازه ، از طریق شماره گیری سعی در برقراری ارتباط با سرور خود خواهند نمود .
اینگونه نرم افزارها در بیشتر موارد از طرف سایتهای هرزه نگاری منتشر می شوند . از آنجایی که سرور سازنده این نرم افزارها در کشورهای متفاوتی قرار دارد ، هنگامی که موفق به شماره گیری می شوند باعث خواهند شد هزینه مکالمات خارج از کشور برای خط تلفن فرد محاسبه شود .
ممکن است شماره گیر ها در قالب نرم افزارهایی که از طرف اینگونه وب سایتها جهت دانلود در اختیار عموم قرار داده شده ، پنهان شده باشند .
شماره گیر ها از طرف ضد ویرس های معتبر قابل شناسایی هستند و نسبت به سایر خطرات اینترنتی گستردگی فراوانی ندارند .

آخرین ويرايش توسط Kasra در September 7th, 2009 و ساعت 17:24
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Kasra: