نمايش پست تنها
قديمي January 16th, 2009, 22:39   #13
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

با درود خدمت آقا وحید درزی و سایر دوستان سرمایه
چند روز پیش یک ایمیل مشکوک واسم اومده بود که البته به قسمت هرزنامه رفته بود.
فایل ضمیمه هم داشت ؛ منتها همونطور که می دونید یاهو خودش فایلها رو چک می کنه و از نظر آلوده بودن بررسی می کنه ؛ من چون دیدم یاهو زده Not Virus اول دانلودشون کردم بعد محض اطمینان با آنتی ویروس خودم هم قبل از Unzip کردن و بعد از اون چک کردم این نکته رو هم بگم که پک آنتی ویروس من هم کامله یعنی هم فایر والو هم آنتی اسپم و و خلاصه کامل کامله و اتفاقا نسخه اصلی هم هستش و از این ک ر ک ی ها نیستش و همیشه آپدیته .
فایل و باز کردم و مشکلی هم نبود و اونها رو دلیت کردم منتها بعدش بعضی از آی دی هایی که توی مسنجرم هستند هی پی ام میداند که فلان کس فایل آلوده فرستاده و ممکنه هک بشی و از این حرفا ؛
خلاصه بعد اون پی ام ها چند بار هم کل کامپیوتر و اسکن کردم و مشکلی نبود فقط یه بار فایر وال پیغام داد که آی پی تو دارن چک می کنند حالا نمی دونم واسم مشکلی پیش میاد یا اینکه واسه اطمینان چی کار کنم ؟
از اینکه این تاپیک رو زدی خیلی ازت ممنونم چون بحث امنیت اصلی ترین بحث در تجارت الکترونیک هستش .