نمايش پست تنها
قديمي July 10th, 2010, 09:58   #104
Hamidwt
Senior Member

Hamidwt's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 1,357 بار در 318 پست
Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

باز هم تکرار می کنم که اگر تابحال موردی از سوء استفاده از این سیستم رو مشاهده کردید، اعلام کنید تا بررسی کنم.

اگر در آینده هم از این سیستم استفاده نامناسب بشه، قطعا رسیدگی می کنیم. لذا جای هیچ نگرانی وجود نداره.

موفق باشید
سلام
البته فرموده بودید با سیستم گزارش دهی اطلاع داده بشه ولی این یک مورد رو برای نمونه اینجا میزارم.

http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=3526

ایشون اومدن درخواست چک شدن شماره حساب رو دادند. ولی چهار امتیاز منفی گرفتند , الان نه نقل قول کار میکنه و نه تشکر .

در نتیجه کپی پیست میکنم پست رو
دلیل این امتیازات منفی رو میشه حدس زد چیه ولی هیچ ربطی به این چند خط پست نداره .
از طرفی اگر بخواد با اون کاربرانی که این امتیاز منفی رو بی دلیل دادند به نظر من امکان پذیر نیست , چون دلایلی میارن که از نظر خودشون این پست مستحق امتیاز منفیه.
موفق باشید

#3526 drfarzad
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 5,398 بار در 594 پست

0 4 ( به پستهای نامناسب، حاشیه ای و مغیر با قوانین سایت امتیاز منفی بدهید تا پنهان شوند ) -4

بخش ساپورت فارسی پرایم لطف بفرمایید اکانت شماره 83070 اینجانب را چک بفرمایید .بنده 2 مرتبه مطابق با مدارک درخواستی شما و با دقت کافی و اسکنهای خوانا مدارک را خدمتتان ایمیل زدم ولی در هردو مورد بعد از چند روز برایم ایمیل نقصان مدارک فرستاده شده..لطفا پیگیری بفرمایید ...با تشکر
Hamidwt آفلاين است