نمايش پست تنها
قديمي July 9th, 2010, 23:16   #102
Hamidwt
Senior Member

Hamidwt's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 1,357 بار در 318 پست
Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)Hamidwt (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

البته ممکن است بعضی از دوستان بر اساس اختلاف سلیقه به پستها امتیاز منفی بدهند و امیدوارم این مشکل با گذشت زمان و اشنایی بیشتر اعضاء با سیستم امتیاز دهی و فلسفه وجودی آن، کاهش پیدا کند.

اما با توجه به اینکه برای پنهان شدن یک پست لازم است برآیند امتیازات یک پست به 8- برسد، بعید می دانم تابحال پستی بدون دلیل به امتیاز منفی 8- رسیده و مخفی شده باشد. همچنین بعید می دانم عده ای بر اساس خصومت شخصی یا سازماندهی گروهی، توانسته باشند پستی را حذف کنند. اگر نمونه ای سراغ دارید اعلام کنید.

مثلا در مورد پستهایی که جناب isar لینک دادند، برآیند امتیاز هیچ یک از پستها منفی نشده.

لطفا اگر موردی از استفاده نامناسب از این سیستم را مشاهده کردید، به همراه لینک پست گزارش کنید تا رسیدگی کنم. (ترجیحا از طریق سیستم گزارش پست )

موفق باشید
سلام
به هر حال حتی اگر هم تا بحال پستی به این صورت حذف نشده باشه باز این کشمکش وجود داره برای حذف شدن و حذف نشدن پست ها , کی میدونه ممکنه در آینده شدت بیشتری هم بگیره . راه های سواستفاده زیاده , حتی ممکنه کسی در گذشته پستی داده باشه حالا پشیمون شده باشه و بودن اون پست به ضررش باشه , بلاخره چند دوست هم توی سرمایه داشته باشه بهشون بگه آقا برید به این پست من منفی بدید حذف بشه آبروم نره ! و شاید چندین راه سو استفاده دیگه که به ذهن من نرسیده باشه و به ذهن دیگران چرا.
به هر حال بودن امتیاز منفی به تنهایی بد نیست , مثبت هم هست اگر مثل تشکر ها آی دی شخص دیده بشه.
موفق باشید
Hamidwt آفلاين است
2 تشکر کننده از Hamidwt: